Lysa55 2016 febr. 23. - 08:58:18
(75/2695)
bocs, a pontosítás kedvéért, online sorozatok tv az oldal ahol nézem, ezt is és néha a Palomát is, ezen néztem a Veronika aranyát is,
Lysa55 2016 febr. 23. - 08:52:26
(74/2695)
nagyon jók ezek a képek, szép ez a kis nõ, mármint Gülseren
Lysa55 2016 febr. 23. - 08:45:14
(73/2695)
szia. Online tv. hu-n nézem este. Az ujakra kattintok és ott megkeresem. Most akarom a tegnapi részt is, mert késõn értem haza. De azt hiszem, a TV 2 oldalán 7 napig megnézhetõ, de én ezt még nem próbáltam. Nem töltöm le. Remélem tudtam segíteni. Jó filmnézést. Üdv
10/10
édesmaya 2016 febr. 23. - 08:24:08 10/10
(72/2695)
Bocsika, a lányok épp fordítva vannak a fotón! Balról az édeslány, jobbról a nevelt.
10/10
édesmaya 2016 febr. 23. - 08:23:12 10/10
(71/2695)
Kis bûvészkedés után sikerült ezt a fotót lementenem - instagramos volt eredetileg- Gülsener (azaz Nurgül Yesilcay) a két lányáva.

Balról Hazal, a nagyravágyó, úrhatnám nevelt lánya, jobbról az édes lánya, aki nagyon hasonlít hozzá - a szája épp olyan gyönyörû, mint az anyjáé - és a jelleme is kedves, aranyos.
10/10
édesmaya 2016 febr. 23. - 08:12:59 10/10
(70/2695)
A következõ fotó Gülsenerrõl:
10/10
édesmaya 2016 febr. 23. - 08:12:20 10/10
(69/2695)
A kedves, szép, szeretnivaló Gülsenerrõl keresgéltem a neten. Érdekes módon kétféle születési hónapot adnak meg - pl. a wikipédián - 1976. március 26, és május 26.
Találtam róla fotókat, rakok fel nektek:
10/10
édesmaya 2016 febr. 23. - 07:31:47 10/10
(68/2695)
Szia, azt szeretném megkérdezni, hogy hol nézted meg vasárnap az 5 részt? Mert a Tv újságban nem találtam az ismétlést sem a TV2-n, sem a Super TV -n.
Netrõl letöltötted? Megadnád a letöltés helyét? Köszönöm elõre is.
malvinkicska 2016 febr. 23. - 06:36:30
(67/2695)
Igazad van ki hagytam, hogy úgy akarna tûni, mint aki annyit dolgozik közben csak pletyiznek, és mindig a más véleménye érdekes neki. Az biztos a gazdagok világa más.
7/10
napraforgó 2016 febr. 23. - 05:04:31 7/10
(66/2695)
Azt írod, Dilara nem törõdik a családdal, mert munkamániás. Hát nem egészen. Dilara soha egy percet sem dolgozott! Valami "Alapítvánnyal" tölti az idejét, de hallottál te akár csak egy szót is azoktól a gazdag "úri hölgyektõl" arról, hogy miként segítsenek a rászorulóknak, szegényeknek, stb? Mert én nem. Csak a saját világuk pletykáival törõdnek, az unalmas házasságukból menekülnek ilyen mondvacsinált feladatokhoz, ami ki is merül az ebédekben, vacsorákban, meg az estélyek szervezésében. Mondhatnám, úri passzió ráérõs, nagyon gazdag nõknek, akiket valójában és ténylegesen nem érdekel "az alattuk lévõ" néposztályok sorsa.
Érsekvári 2016 febr. 22. - 22:15:16
(65/2695)
Nagyon tetszik Cihan hozzáállása a lányok témájában , a felesége simán kicserélné õket mint a játékbabákat . Ebben a nõben nem sok érzelem szorult . Érthetetlen miért csak most akar válni a férj , hogy bírta ezzel a nõvel 18 évig .
Egy ilyen mindenkire figyelõ gondos higgadt kedves férfi , most is az õ nyakába szakad minden . Neki kell megoldani a helyzetet ami nem könnyû , mert mindkét lányt egyformán szeretni akarja , pedig igencsak eltérõ természetûek .
Hazalhoz a világ türelme nem elég egy akarnok ez a lány . Az üzlettárs Alper és a neje aki Dilara jó barátnõje szeretnék , ha Cihan nagy botrányba keveredne , remélem nem fog összejönni bármennyire erõlködnek .
Gülseren teljesen egyedül van egyetlen barátnõjére számíthat aki mellette áll mindig .
Cihan szinkron hangja Kõszegi Ákos , nagyon illik hozzá ez a kellemes organum .
malvinkicska 2016 febr. 22. - 20:43:33 Előzmény Érsekvári
(64/2695)
A mai részt megnéztem, lég érdekesen alakulnak a dolgok, Hazal már haza sem akart menni annyira nagyravágyó, az anyját szinte semmibe veszi, Cihan, egy jó gondolkodású család apa, és elmondja ezt nem teheti, meg Gülserrennel. Dilara a családdal nem törõdik munka mániás, csak állandóan a közép pontban akar lenni, hiába lázas Cansu az az apja törõdik vele. Alpar és a felesége már megakarják zsarolni Cihant , mert nem tudják az igazat. A sógornõ is egy elvetemedett nõ személy annak, is egybõl az anyagiakon jár az esze. Az tetszett , mikor Cihan bejelentette válni akar.
7/10
napraforgó 2016 febr. 22. - 19:40:39 7/10
(63/2695)
Megnéztem a neten, két évados, az 1. évad 31 bölüm, a második 54.
Remélem, nemcsak az elsõt vették meg.

A cserét egyébként nem a névazonosság miatt követték el, ahogy a port írja, csak a hasonló hangzás.
Az egyik család neve Gürpinál, a másiké Gülpinár, vagyis egy r és l a különbség. De az biztos, hogy nagyon hasonló a hangzásuk. Ha az egyik baba fiúnak születik, valószínûleg nem keverik össze õket.
malvinkicska 2016 febr. 22. - 19:03:01
(62/2695)
A TV260 magyar részrõl beszél, de ez sem egy évados, lehet most is csak az elsõt vették meg szokásukhoz híven, és ez is jól megvágva, mert általában ott hetente egyszer adják és 2-ó egy rész.
7/10
napraforgó 2016 febr. 22. - 18:26:01 7/10
(61/2695)
Tudja valaki, hogy hány részes lesz a sorozat? Vagy az eredeti bölümök számát?
7/10
napraforgó 2016 febr. 22. - 18:22:55 7/10
(60/2695)
Döbbenetes ez a Hazal, ahogy csak Gülserennek nevezi az anyját és lazán kijelenti, nem szükséges felhívni. És már haza sem menne, csak vigye el az apja magával, el a gazdagságba. És késõbb a Cihán által adott 500 lírát sem vallja be, sõt az anyja által adott pénzt is símán zsebreteszi.

Cihán meg annyira szereti Cansut, aki kedves, jólelkû kislány. Nyilván ezért fog beleszeretni Gülserenbe is, mert az a nõ is kedves, jólelkû, ráadásul még szép is.

Nemcsak Gülseren sógornõje megéri a pénzét - jó drágán eladná Hazalt a vér szerinti szüleinek, de Cihán munkatársa és annak felesége is már valami jó kis zsaroláson agyalnak. Nyilván nem tudják, hogy elcsereélt gyerekekrõl van szó, azt hiszik, Cihán félrelépett.
cinemaxeva 2016 febr. 22. - 17:13:11
(59/2695)
Hát Hazal ez egy szemtelen nagyra vágyó kis csaj,de egyenlöre ugy sem tud a gazdag családba lenni,
ugyhogy lesznek még benne nagyon jó böszitö részletek, amit tényleg érdems nézni...
a nénye is megéri a pénzét,szinte elakarja adni Hazelt ,mivel hogy ö nevete,....lesznek meglepetések benne....
Lysa55 2016 febr. 22. - 12:47:43
(58/2695)
sajnos ez a szinházi darab nekem nem adott fergeteges élményt, sõt, csak negatív jelzõvel tudom illetni. Az Üveganya c. darabot néztük és azt kell mondanom nekem ez a legalja volt. A szinészek egyébként nagyon jók, tényleg értik, jól csinálják a szamákujat, de maga a darab borzalom volt. Nekem, . Bocs, hogy ez kicsit hosszúra sikeredett, nem ide való téma volt.
Visszatérve a sorozatra. Mondtam már, nem sok török sorozatot láttam, ez most nagyon tetszik. ía sziház után ez egy pozitív élményt adott akkor este. Vasárnap megnéztem az 5 részt. Azt hiszem, Hazal nagyon hamar félrelökte az eddigi családját. Ahogy végig nézett az irodán, a szeme azt mondta, " ez mind az enyém " Sajnálom Gülserent, neki ez nagyon fáj. Viszont a vér szerinti lánya szerintem más, mintha szeretné és neki rosszul esett mikor nem érezte a szavakból a viszont szeretetet. Szerintetek otthagyja a mostani családját? Ezen nagyon elgondolkodtam én. Ja és azon is, én mit tennék a helyükben, akár a szülõ, akár a gyerek szemszögébõl nézve. Nem tudom. Alig várom a mai részt, de azt hiszem megint netrõl tudom nézni, majd este.
További szép napot és jó tévézést mindenkinek
cinemaxeva 2016 febr. 21. - 12:44:04
(57/2695)
Jó kis film...

5 résztöl keztem nézni, tetszik....az oroszok jóval elörébb vannak ,de jó....hogy a magyarokhoz is eljutott a sorozat......
offtopic
ildimix 2016 febr. 20. - 22:20:23
(56/2695)
Of: remélem az éj királynõjét adni fogják a magyar csatornák én megvárom amíg leadják. of vége.

A sorozatra visszatérve azért szeretem a török sorozatokat mert pörögnek bennük az események nem húzzák vonják a dolgokat hanem rátérnek a lényegre. A zene miatt is tetszenek ezek a sorozatok.

Szerintem Hazal Cihanékhoz költözik Dilarával az anyjával nagyon jól kifog jönni. Kár, hogy a porton nincs a részeknek aktuális tartalmuk. Ezt a sorozatot reggelig tudnám nézni Isa megértelek, hogy a színház után még megnézted. Egyébként mit néztél a színházba?