teva56 2010 jan. 24. - 17:45:45
(153/253)
Már,halála után békén kellene hagyni és
csak a nagyszerü dalait és video klipjeit
élvezni.
10/10
Kajana 2010 jan. 24. - 13:42:00 10/10 Előzmény times84
(152/253)
Annyi baromságot összeírnak róla, hogy az már minden képzeletet túlszárnyal...nagyon sokan jackozzák :( , ennyire nem ismerték volna?
Nem is értettem, hogy hogy adhatták ennek a nagyon színvonalas show-nak, amibõl botrány is lett- a Jacko show címet, amikor elvileg az Õ emlékére/tiszteletére rendezték....az már más téma, hogy szegény, ha látta vagy csak hallotta volna...:(((
Sajna nincs CNN-em, de majd bepótolom a youtube-ról...durva lesz 3D-ben...
10/10
times84 2010 jan. 23. - 00:32:02 10/10 Előzmény Kajana
(151/253)
Igen sajnos tudom, hogy igazad van...de legalább azok akik szeretik ne jackózzák és ne mondják, hogy fordítva feküdt be a szoliba...stb-stb:((((((

Nincs CNN-ed? ilyenkor emlékeim szerint az HBO is leszokta adni...kiváncsi leszek én is arra a hologrammra;)

God Bless You:)
Michael Jackson forever:)
10/10
Kajana 2010 jan. 22. - 10:20:28 10/10
(150/253)
Ja, még annyit, hogy ez a fényképen is látszik, hogy milyen foltos volt a karja...
10/10
Kajana 2010 jan. 22. - 10:18:56 10/10
(149/253)
Sajnos úgysem fogod tudni mindenki szájába rágni (egyrészük nem kíváncsi, mások "csak" szimplán h....ék, hogy mindent elhisznek a médiának, megint mások meg kifejezetten rosszindulatúan állnak hozzá, mert valamiért eldöntötték magukban, hogy Michael ilyen és olyan volt és még a saját szemüknek sem hinnének, inkább nyekergik folyamatosan a hülyeségeket róla...csak már kicsit unalmas!), hogy mennyi álhír van még mingig Jacksonnal kapcsolatban!
Nem tudja valaki, hogy közvetíti-e valamelyik magyar tv az idei Grammy díj átadást?

http://www.music.hu/news.php?cikk=8546
10/10
times84 2010 jan. 22. - 00:00:49 10/10
(148/253)
Világosíttatta a bõrét???? ebbõl lettek betegségei????

Te jó ég...legalább azok akik szeretik és rajongók ne írjanak le már ilyesmit....légyszives ezt már egyszer leírtam itt, de akár olvass utána...ebbõl látszik mire képes a ÿÿÿÿ média....
Michael soha a büdös életben nem világosíttatta a bõre színét...csupán a a betegségének elterjedéséhez sminkelték...eleinte barnára majd világosabbra...ezt nem Õ választotta, csak sajnos mindig a jókat bünteti az ég...a nagy próbák...köszi:s
10/10
times84 2010 jan. 20. - 04:04:49 10/10
(147/253)
Jah egyébként ha vmelyikõtök elszeretne menni 1 ilyen showra akkor ezt nézzétek meg:
http://www.thrillerlive.com/gallery/

Eddig mindenki csak ömlengett róla...már ahol olvastam errõl:)
10/10
times84 2010 jan. 20. - 03:58:33 10/10
(146/253)
Én annyira nem figyeltem ezt a Show-t mert tudom ha elmentem volna csak Michaelt akartam volna látni...de itt nem fogom. Viszont vhol azt olvastam, hogy ezt a magyar szervezõk találták ki...így akarták reklámozni az egészet...és sajnos az elõadókon csattant az ostor...az igaz, hogy elsõnek (ha jól tudom)Dannyvel készült volna de vmiért nem Õ maradt...

Hidd el nagyon sok új zenét fogunk még hallani Michaeltõl...elég ha csak arra gondolunk, hogy több 100 kiadatlan mûve van ezeken még csiszolgatni kellene és nem akarta csak úgy kiadni a kezébõl, hisz 1000%os a munkája. de sztem ezek olyan apró dolgok lehetnek amik nekünk fel sem tünne:)

Azokból a pletykákból és botrányokból semmi sem igaz...szegény hányszor kérte, hogy ne vegyük meg a lapokat és ne higyjük el amiket Róla mondanak...Ilyen a Világ sajnos...akin nem találnak fájó pontot azoknak kreálnak...szegény Michael is a naívitásának és az emberszeretetének köszönhette a sok rosszat ami történt Vele...és soha egyik sem vette észre, hogy milyen érzékeny, mennyire fáj Neki ez...hányszor sírhatta át az éjszakát csak azért mert megbízott az emberekben...áhhh ezt folytathatnám napestig...úgy is tudjátok...
God Bless you sweet angel:)
ildiko90 2010 jan. 19. - 11:22:11
(145/253)
Nem tudom, hogy láttátok-e, de egyszerûen szánalmas ez az egész!
Tegnap volt a Tényekben, hogy botrányosra sikerült a showmûsor, amit állítólag valami Michael Jackson imitátor adott elõ, Michael táncosaival, Budapesten!
Állítólag nem is az igazi táncosai voltak, a pasi meg nem is tudott énekelni.
Szánalmas, komolyan! Hogy még a halálából is pénzt akarnak csinálni egyesek!
Lehet, hogy összejött egy csapat és úgy adták elõ, hogy õk Jackson igazi táncosai, pedig lehet nem is azok voltak, csak így akarták eladni a jegyeket! Szerencsétlen emberek meg nyilván nem fogják visszakapni a belépõjegyeket!

Én csak azt sajnálom, hogy 90-ben születtem és nem hamarabb, mikor Jackson a fénykorát élte, nem is tudok sok mindent a munkásságáról, amióta én élek, csak a botrányairól lehetett hallani, aminek fogadjunk a fele sem igaz! Pedig annyi jó szám csinálhatott volna még, ha nem csinálják ki!
Nem is csodálom, hogy altatókat meg fájdalomcsillapítókat szedett! :(
Ez a tetves világ meg sem érdemli, hogy egy ilyen tehetség legyen, mert úgyis csak a pénzét akarják elszedni tõle!
Õ a vagyonát legalább nem arra költötte, mint sok más sztár, hanem adományozott, meg ott segített, ahol tudott!
Minden gazdag hírességnem így kellene tennie, nem pedig milliós házakat, meg menõ autókat venni!
No ennyi...
10/10
bayswater 2010 jan. 14. - 10:26:09 10/10
(144/253)
:)
10/10
times84 2010 jan. 14. - 03:40:34 10/10
(143/253)
Sziasztok:)
Bocs, de még most láttam mennyi mindent írtatok ide...annyit szeretnék csak hozzátenni, hogy Michaelnek is foltosan fehéredett ki a bõre 8(és a vitiligo mellé a lupus betegsége is megvolt sajnos)...de Karen a sminkese elmondta, hogy eleinte a fehér foltokat sminkelte a barna bõréhez...majd annyira elterjedtek ezek a fehér foltok, hogy kénytelen volt a barna részeket fehérebbre sminkelni...és azt is elmondta, hogy Michael soha sehova nem ment addig míg szinte "tetõtõl-talpig" ki nem sminkelte...és nem azért mert fehér akart lenne...ez akkora baromság (mint az is, hogy nõ akart volna lenni pfff) hanem csupán annyira szégyelte a külsejét. Michael is elmodta többször, hogy utál tükörbe nézni, mert rondának látta magát..(Istenem pedig Õ az egyik leggyönyörûbb ember a földön).Ha megnéztek róla pár közeli koncert képet...már a 20as éveiben is látszik a karján a nyakán a sok folt:(((
És az...hogy "párszor jótékonykodott" aha...azért van benne a rekordok könyvében mint legnagyobb adományozó...hány olyan kocertje volt aminek a teljes hasznát felajánlotta vmelyik ország vagy gyermekklinika megsegítésére...Csak persze ez nem olyan "érdekes" hír a médiának és erre tojnak nagy ívben.
Inkább vágta volna le a saját kezét mintsem egyszer is úgy nyúljon 1 gyermekhez. Egyébként a teljes per fent van a neten...hogy a drága anyuka hányszor hazudtolta meg magát beszélt összevissza mint 1 bolond...

"I'm not jacko...I'm not wacko jacko.pleaseeeee"
Istenem...Imádlak Michael,God Bless You!!!!
10/10
Anti12 2009 dec. 26. - 22:34:33 10/10
(142/253)
Egy zseni volt,kár is ragozni!No de csak azért írok,mert sztem játszott a Men in Black - Sötét zsaruk-ban is.Csa a rend kedvéért. :)
Diorissimo 2009 nov. 12. - 14:52:25 Előzmény NANU...! NANU...!
(141/253)
Teljesen egyetértek Veled, nekem is ez a véleményem....
Miért nem lehet/lehetett köszönetet mondani? Tényleg nem egy lottó 5-ös nyertesrõl van szó....
Névváltoztatás, egyebek.... vicc...
10/10
bayswater 2009 nov. 08. - 14:14:14 10/10
(140/253)
...
10/10
bayswater 2009 nov. 08. - 14:13:39 10/10
(139/253)
...
10/10
bayswater 2009 nov. 08. - 14:12:40 10/10
(138/253)
Rajongók, itt lehet gyülekezni!:))))

Kép:
Spooner 2009 nov. 02. - 08:48:15 Előzmény MerDer
(137/253)
hát nemtom a régi mozikban van szerintem élet :) ezek a plaza mozik meg mind egyformák.. :D de amugy megnéztem itt egerszegen egyik mozi se adja.. a plaza se.. beszarok.. hihetetlen.. szerintetek csak marketingduma, hogy csak 2 hétig jáccák?
MerDer 2009 okt. 31. - 13:30:21
(136/253)
mért utálod O.o a plázamozik a legjobbak xP
de ez am tök hülyeség elmenni mozi megnézni:P úgyis majd vhol le lehet tölteni xDD
Spooner 2009 okt. 31. - 09:39:24
(135/253)
Szivesen elmennék erre a filmre moziba, de mivel csak multiplexek játszák ki kell hagynom mer utálom ezeket a plazamozikat :D
sz.eszter 2009 okt. 04. - 12:56:58
(134/253)
Hát, én nem tudom, hogy ti hogy vele, de nekem még mindig annyira hiányzik. Oké, tudom, hogy soha nem taliztam vele, de annyira rossz belegondolni abba, hogy már soha többé nem énekel, táncol vagy mondjuk nem játszik a gyerekeivel. És az, hogy kiderült a boncolási jegyzõkönyvbõl, hogy szinte egészséges volt, hát... Annyira nem kellett volna meghalnia. És szerintem az orvos hibája minden. Bár ha lecsuknák az orvost attól Mike még nem fog újra élni, de valakinek bûnhõdnie kéne ezért!