10/10
ezustangyalka 2009 aug. 21. - 21:11:01 10/10
(113/253)
:)))))))) hádde nem? :)))
adomin 2009 aug. 21. - 21:08:02
(112/253)
"aztán megy tovább a sutyi-mutyi, mert más dolgom nincsen, mert egyszer az életben had húzzak le már én is valakit (mert ha nekem nem lehet jó, akkor neked se legyen jó), ígyis eleget basztat mindenki az életemben, hát had szórakozzak én is, addig sem kell az én szégyenfoltos életemre figyelnem, és addig is biztosítva vagyok, hogy nem derülnek ki a titkaim, mert most úgyis rád figyel mindenki."
Definiáltad a pletyka fogalmát. Ügyes. xD
norton15 2009 aug. 21. - 21:03:31
(111/253)
Rajtad én is sokat fogtam a fejem.

Ez engem hidegen hagy, az sem érdekel, hogy pedofil volt-e, vagy sem, a zenéje sem érdekel, az egész ember úgy ahogy van, totál nem tud érdekelni, és sosem érdekelt.

Az viszont érdekel, hogy pl Cseh Tamásnál nem volt ekkora hisztéria és renoválás, Depardieu fiánál sem volt hisztéria és renoválás. Egyszerûen nem volt az, hogy utólag istenítették, minden hibájukat szép lassan radírral kitörölték, és kipótolták valami isteni tulajdonsággal. És aki ennyire istenít valakit, a "pogányt" tûzzel-vassal próbálja téríteni, az már számomra nagyon gusztustalan. Jacko kiválóan táncolt, voltak fura dolgai, néha jótékonykodott, viccelt csinált belõle a családja, saját maga, és ennyi.
10/10
ezustangyalka 2009 aug. 21. - 20:58:09 10/10
(110/253)
:DDDDDDD

vicces gyerek vagy :))) mellékesen: nemcsak a gyerekekrõl van szó. egyszerûen nézz utána. ;))

(a második pedofilbotrány úgy indult ki, hogy egy házaspár (vagy egy anyuka, már nem tudom)világfájdalommal fordult MJ-hez, mert a gyerekük rákos volt, és nem bírták fizetni a kezelését. õ beleegyezett, segített nekik. és köszönetképpen (látván a luxusok luxusát, amiben MJ élt, megirigyelték, és még többet akartak tõle) feljelentették. egyszerûen fogták magukat, és megvádolták, hogy a rákos gyereküket megrontotta.)

szóval... szerintem inkább az ilyen emberekre kéne figyelni, akik hamisan vádolnak, akik le akarják szívni az anyagilag jobban élõket. úgyhogy ... nem túlzok csak azért, mert többet írok egy hsz-ben róla, mint te.
norton15 2009 aug. 21. - 20:46:18
(109/253)
Miért is érdemelné meg? Mert annyira zseniális, meg szerette a gyereket stb? Abszolút túlzásokba esel, és még észre sem veszed, mert õ maga Mr. Perfekt szerinted...
10/10
ezustangyalka 2009 aug. 21. - 20:43:49 10/10
(108/253)
kedves norton15!

nem fogja senki szentté avatni, mert még béke nobeldíjat sem kaphat ... :/ pedig igazán megérdemelné, akármennyire fáj ez neked ;)
10/10
ezustangyalka 2009 aug. 21. - 20:36:46 10/10
(107/253)
na, kezdi már ......... :/
10/10
ezustangyalka 2009 aug. 21. - 20:35:59 10/10
(106/253)
azért írtam le ezeket ilyen hosszan, hogy megértsétek végre, hogy pl. az én rajongásom nem túlzás. mert sokatoktól megkaptam a filmjeinél, hogy el vagyok szállva, hogy túlzásba viszem az istenítést. nagyonis ember volt. de az alkotásai valóban isteniek voltak :))) és sokáig hatással lesznek a világra. manapság nem könnyû ilyen eredményt elérni. értelmezni kell a dalait, a moonwalker filmjét, a klipjeit. mert úgy gondolom, hogy a dalai nem véletlenül lettek sikeresek, amiket még 50 év múlva is játszani fognak a rádiók ....... értelmezni kell a gyerekhez fûzõdõ tevékenységeit. és ennél a mondatnál nem röhögni kell, meg visszavágni az állítólagos pedofiliával, mert elõre szólok, hogy nem vicces!
norton15 2009 aug. 21. - 20:35:59
(105/253)
Képzeld, XVI. Benedek pápa ettõl a szép hosszú szöveg miatt fontolgatja, hogy Jackót szentté avassák.
10/10
ezustangyalka 2009 aug. 21. - 20:17:48 10/10
(104/253)
és bocsi a hosszú hsz-ekért :)))
10/10
offtopic
ezustangyalka 2009 aug. 21. - 20:17:22 10/10
(103/253)
egyszerûen csak gondolkozzatok el:

te a suli/munkahelyen népszerûek vagy, még a portás néni is ismer. egyszer csak valaki kitalál rólad valamit, ami egyértelmûen nem igaz, csakmert valami nem szimpatikus rajtad, vagy egyszerûen csak létezel. ez az irigykedés jelének tûnik .... na, most. a következõ történik. elterjed rólad egy rosszindulatú pletyka. mindenki rólad beszél a hátad mögött, a szemedbe mondják, hogy mit gondolnak róla (máramelyik), kiröhögnek, beskatulyáznak, hiszen gyermeki naívitásból mások mindent elhisznek, csakis igaz lehet, mert ugye nem zörög a harang szél nélkül ....... a következõ történik ilyenkor: a) elkezdesz magyarázkodni, gyõzködni mindenkit akár sírág, hogy nem igaz. b) ráhagyod, mert esélytelen mindenkivel elhitetni, ami nem igaz, hiszen te egyedül vagy ellenük, mi a fenét tudsz csinálni?

ez történik: a) jaja, biztos azért tagadod ilyen hevesen, mert tuti igaz, csak nem mered bevállalni. b) ha nem véded magad, ezzel beismered, hogy igaz, amit hallottam.

aztán megy tovább a sutyi-mutyi, mert más dolgom nincsen, mert egyszer az életben had húzzak le már én is valakit (mert ha nekem nem lehet jó, akkor neked se legyen jó), ígyis eleget b*sztat mindenki az életemben, hát had szórakozzak én is, addig sem kell az én szégyenfoltos életemre figyelnem, és addig is biztosítva vagyok, hogy nem derülnek ki a titkaim, mert most úgyis rád figyel mindenki.

biztosan ti is voltatok már ilyen szituban, biztosan ti is mérgesek voltatok, hogy megvádoltak valamivel, ami nem igaz, és a te szavad nem elég, hiszen npszerû vagy, hát igaznak kell lennie. pont azért kellene a szavadnak érvényesülnie, mert népszerû vagy ........ dehát viperákkal vagyunk körülvéve. és tegyétek fel magatoknak a kérdést: ti melyik rosszat választanátok? vagy magyarázkodsz, és elítélnek, vagy ráhagyod, mert úgy sincs értelme, de így is elítélnek?

MJ így élt évekig a világgal szemben. nem a munkahelyén, nem az iskolatársaival, hanem a világgal ......... és én úgy látom, hogy õ a b-t választotta, mert nem akart megõrülni. nem akart meddõen magyarázkodni. lezárta, továbblépett. megtanult ezzel együtt élni, más fontosabb dolgokra koncentrált. mindig úgy tûnt, hogy alapot adott a furcsaságaira, hiszen köztudott volt az elronott gyermekkora, és sokan ebbõl indultak ki. õ mégsem magyarázkodott, mert úgysem hitték volna el. ígyis ujjal mutogatott rá mindenki, hogy biztosan igaz! ...... és a hsz-esek nagytöbbsége még mindig így gondolkodik róla. azt gondoljátok, hogy õ a pénzével el tudta takarni a disznóságait, és elhitetni a médiával, az emberekkel, hogy tévednek. dehát a pénz beszél, és neki sok volt belõle, akkor biztosan így volt, mert valahogy logikus(nak tûnik). aha ........ :/
10/10
ezustangyalka 2009 aug. 21. - 19:53:43 10/10
(102/253)
na, kérem ...

senki nem fogja megtudni, hogy mi történt vele születésétõl kezdve a haláláig. az igaz, hogy az élete a világ elõtt zajlott, de mivel a neve mindenki életében jelen van, hiszen mindenki ismeri, mindenki tudja, hogy ki volt õ, sokkal jobban figyelnek rá mások (ahogy a szõkékre is jobban figyelnek, pedig csak a haja világosabb, és ezen kívül nem történt semmi különös). szóval, MJ-re különösen odafigyeltek rá a zenéje miatt, a különlegességei és szokatlan dolgai miatt. ez az, ami igazán egyedi volt, ami kihozta belõle azt a sok furcsaságot, mert egy nagy álmodozó volt, és õ tényleg valóra váltotta az elképzeléseit. mint zeneileg, mint társadalmi, politikai szinten. egy mesevilágot is életre keltett. és mivel valaki népszerû, sokan felfigyelnek rá, különben nem lenne népszerû. könnyebben lehet azt bántani, mert csakis rá figyelünk, és keressük a hibáit, hogy ne ragyogjon annyira. ez egy idióta emberi tulajdonság, és MJ is kapott ezekbõl másoktól. és mivel egyedül állt szemben a médiával, a világgal, könnyû volt besározni, mert elindult egy láncreakció. és aki állja a sarat, az elõtt kalapot emelek. könnyû bemocskolni valakit, csak mert pénze van, csakmert népszerû és sokan szeretik, felnéznek rá, és pont ezért pénzért lehet az illetõ ellen fordítani másokat, tömegével hülyíteni. de hogy az érintett hogyan reagál, mit érez, mit gondol, az senkit nem érdekel, mert az a lényeg, amit hallasz róla. ez mindig is így volt. MJ akármit csinált, mindig ráfogták a furcsaságra, és beskatulyázták állandóan, pedig csak utána kellett volna (és most is), hogy mi miért volt. személy szerint én is elhittem, hogy lelki okok miatt lett fehér a bõre szándékosan, és nagyot koppantam, amikor kiderült, hogy nem igaz. MJ-t mindenki félreértette, és a dolgai miatt már sokan nem a munkásságára koncentráltak, hiszen ez egyértelmûen a média hibája, mert nagy neve van, és pénzt lehet vele csinálni a szennylapoknak. ez a világ, kérem ...... bár .. az elég undorító, de egyben áldás is, hogy akkor lesz valaki igazán elismert, ha az már elpatkolt :/ most itt nemcsak MJ-re értem, hanem számos-számtalan emberre, akik fejlõdést szítottak a világban a zenében, a festészetben, a szobrászatban, a politikában, stb ... van gogh-ot sem érdekelte annak idején a kutya se, amíg élt. és bele is õrült, hogy nem lett népszerû, nem vette senki a képeit, senki nem ismerte el. aztán öngyi lett (direkt írtam így :)) ), és most erõsen része a mûvészetnek a mai napig. nem értem egyébként, hogy ilyen kvalitású emberkék miért csak a haláluk után lesznek megfizethetelenek? miért csak ekkor kapnak igazán tiszteletet? .... egyébként csoda, hogy MJ korábban nem ölte meg magát a média miatt ... rendkívül egyedi pozícióban volt és van most is. csakis õ tudhatta, hogy milyen érzés volt Michael Jacksonnak lenni szemben a világgal. (értelemszerûen) szar dolog lehet, mikor ellened fordul a világ, és hiába bizonygatod, hogy nem úgy van, ahogy gondolják ... szerencsére MJ mellett ott voltak a gyermekei, a barátai, akik tudták, hogy ki õ, és szerették.
10/10
miroka 2009 júl. 28. - 04:09:59 10/10
(101/253)
Hát barátaim, ti csak nem tudtok jobb helyet találni az osztozkodáshoz, ahogy látom, de semmi gond, más elfoglaltság ugysem fog az eszetekbe jutni, ahogy látom. Csak igy tovább, csináljátok, meg még találjatok ki ezer hülyeséget is, ha már igy elkezdtétek.
Nem tudom, mit szenvedtek annyit már. Egyik hülyeséget a másikra halmozzátok, nem veszitek észre???
Lehet, hogy most ezzel megsértõdtök meg mit tudom én, de ez sajnos igy van...
Tulip81 2009 júl. 27. - 17:00:56 Előzmény blackman
(100/253)
Sztem sincs értelme vitatkozni vele. Nagyon nem vágja, hogy te mit is mondasz, csak a hülyeséget hajtja. Tudod: "Ne vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az õ szintjükre, ott pedig legyõznek a rutinjukkal!"
blackman 2009 júl. 25. - 22:17:05
(99/253)
Késõn néztem meg a korát,belátom öreg hiba volt! ;)
blackman 2009 júl. 20. - 23:30:35 Előzmény Bya97
(98/253)
Már elnézést, de egy szóval sem írtam, hogy elhiszem a pletykákat! Nem is olvasok szennylapokat, a neten is megpróbálom kerülni az ilyeneket, de sajna néha csak belefutok, és elolvasom, mert elsõre nem tûnik szemétnek. Nem akarom bebizonyítani, hogy kifehérítette magát, én csak annyit írtam ha jól emlékszem, hogy ha ez igaz, akkor vajon miért tehette! És nagyon jól tudom, hogy melyik oldalon állok, és nem fogom neked tovább bizonygatni, mert szemellenzõs vagy mint egy ló! Sokat kell még tanulnod az emberekrõl. És részemrõl befejeztem, nyugodtan írhatsz, gondolhatod,hogy Jacko ellenes vagyok, pont nem érdekel! És elnézést kérek a többi rajongótól, nem állt szándékomban szétbarmolni a topikot ilyen emberek miatt! Nekem mindig is õ volt a példaképem kitartásban, tehetségben, kreativitásban és minden jóban, és nem érdekel ki mit hisz!!!
10/10
Bya97 2009 júl. 19. - 13:38:58 10/10 Előzmény blackman
(97/253)
Szerintem meg a te bajod, ha elhiszed azokt a hülye pletykákat, amiket az újságok írnak róla. Amit a pletykalapok írnak, annak 90%-a szemét, de szerintem ezt te is tudhatnád. Az meg elég 'nevetséges' felvetés, hogy megrendezte a haslálát, csak azért írnak ilyeneket, mert ez az, amit el lehet adni. És szerinted az nem fikázás, hogy azt akarod bebizonyítani, hogy kifehérítette magát? Szerintem még te se tudod, melyik oldalon állsz...De hagyjuk is az egészet, nem érdekel mit mondasz, te vagy az az ember, aki azt hiszi, mindig neki van igaza...Tudod, ha Michael érdekel, nem csak a blikk-bõl meg a hasonló pletykalapokból kéne 'információt' szerezni...De mint mondtam, ez a te bajod!
blackman 2009 júl. 16. - 21:59:35 Előzmény Bya97
(96/253)
http://forum.port.hu/viewtopic.php?topic_id=17232&highlight=1443547&start=105
Mint látom,nem olvasol vissza, tisztelettel írtam róla. Nem fikáztam, és nem a hibáit vagy mit latolgattam. Nem csak én nem értek az életével kapcsolatban sok mindent, hanem szerintem sok ezer ember sem. És ha ez neked fikázásnak tûnik, az már a te bajod. Az meg hogy azt írtam, hogy ha él mégis, remélem hogy valahol nyugisan élhet, azt meg nem én találtam ki, elõttem az újságok írták, mint rosszmájú feltevés, mármint hogy megrendezte a halálát, és menekül az adósságai elõl, de azt hiszem ezt már egyszer leírtam, de ez is mindegy.
10/10
Bya97 2009 júl. 15. - 23:17:53 10/10
(95/253)
Az nem fikázás, hogy azt hangsúlyozod, hogy mit tett rosszul, meg a külsejét piszkálod?! Nem értem, mért nem lehet olyannak elfogadni, amilyen volt. És amugy régebben nem azt írtad, hogy nem tudod elhinni, hogy meghalt, hanem hogy szerinted nem halt meg, hanem elvonultan él... De nekem mindegy! Ha csak elmélkedtél...Hát jó.
offtopic
blackman 2009 júl. 15. - 23:06:25 Előzmény Bya97
(94/253)
Mi van????? Te idõcsapdába kerültél,vagy nem tudsz olvasni,esetleg szöveget értelmezni????? Nem fikáztam soha,NAGYON SZERETTEM MICHAEL JACKSONT ÉS A MUNKÁSSÁGÁT!!!! Az hogy kérdéseket tettem fel,és elmélkedtem,nem tudom ez miért fikázás!?!? Nem hiszem,hogy bármi negatív dolgot írtam volna bárhol.Szerettem volna
csak megérteni hogy miért történt vele ez a sok szörnyûség,de nyilván itt senki sem tudja,ez olyan hangos gondolkozás volt.Olvass vissza bárhol (van külön M.J. topik is),sehol sem fikáztam,és a mai napig nem tudom elhinni,hogy meghalt!Ha te vagy a rossz májú,az a te bajod már bocs...