Téma: Mokka habbal

stenmore 2013 júl. 25. - 10:18:29
(11/131)
dehonnem fog
olahmiki1959 2013 júl. 25. - 09:37:21 Előzmény -csengõzoli--
(10/131)
A legborzasztóbb, hogy megnézve a trailereket, kiderül, hogy majdnem 30 évvel ezelõtti sorozatban sokkal látványosabb bunyók voltak, - ami azért egy "karatefilmnél" nem utolsó szempont, - ez a mostani, elkapkodós, borzasztóan gyengén összevágott jelenetekbõl álló, és még harcmûvészeti szempontból is értékelhetetlen moslék a nézõkbõl maximum egy szánakozó mosolyt, vagy egy nagy röhögést váltana ki.
Pindroch Csabának, - aki egyébként jó színész, de itt olyan, mint egy harmatgyenge ripacs, - és a többi "C" kategóriás senkinek a szerepeltetése pedig még tovább rontaná az összképet.
Szörnyû!
Azon csodálkozom, hogy hogy nem vették észre a stáb tagjai, hogy ha ilyen iszonyatosan vacak elõzetest készítenek, akkor csak maguk alatt vágják a fát, mert erre a szarra a kutya sem fog adni egy fillért sem?...
-csengõzoli-- 2013 júl. 23. - 12:30:09
(9/131)
Õszintén remélem,hogy az új Linda film sosem fog elkészülni.
Nem azért,mintha sajnálnám az alkotóktól a pénzt vagy a szerepet, hanem azért,mert tisztán és világosan látszik,hogy a film elkészültének egyetlen oka a benne szereplõk anyagi helyzetének javítása.
A világon semmi értelme teljesen lerombolni azt,amit az elsõ sorozat készítõi felépítettek.
Teljesen fölösleges még egy pocsék, nézhetetlen magyar film legyártása. Kérem, ne! :)
http://index.hu/kultur/cinematrix/2013/07/23/uj_taho_nyomozoval_tamad_fel_a_linda-film/
1/10
darkthrone 2011 jún. 09. - 19:15:15 1/10
(8/131)
még mindig mûsort vezet ez a joshi nevezetû idióta, balfék?!
ideje lenne már eltakarítani a tv2tõl, rühellem!
tombenko 2011 márc. 06. - 10:50:25
(7/131)
Minden jósnõ hazug. Meg az összes többi ezo-idióta. Aki pedig komolyan veszi bármelyiket is, az már elérte a Taigetosz-pozitív mélységet.
tombenko 2011 márc. 06. - 10:45:20 Előzmény cika
(6/131)
Ez úgy mûködik, hogy a titulus a név része, azaz ha én ledoktorálok, akkor a feleségem neve elõtt, ahol az én vezetéknevem áll, megjelenik a titulus. Ha a feleség kapja a titulust, akkor a férje neve _után_, az õ neve elé kerül a címzés. Példák:
- dr. Nagyné Kiss Piroska Nos, itt a férj a doktor.
- Olasziné dr. Magyar Lilla Itt a feleség kapta a címet.
- dr. orvosné dr. Gazda Enikõ Ebben az esetben mindketten kaptak.
cika 2011 febr. 23. - 11:16:03
(5/131)
Ez a Gazsi Gizi a másik szélhámos. Egyszer az egyik pincetévén kérdezgetett tõle egy mûsorvezetõ. Megjelent a neve a monitoron: dr. Nagy Gazsi Gizella. Na,mondom! Vajon milyen doktorátusa van nekije. Utána jártam. Nem tudtam, hogy sírjak, vagy nevessek. A férje egy közgazdász pasi (asszem csak volt), és neki van doktorija. Gizuska, hogy nézzék valamire, nem felvette a férje nevét, hanem a magáéhoz csattintotta, hogy úgy nézzen ki, mintha õ doktorált volna. Nevetséges és szánalmas. Beszélni sem tud helyesen. Most hogy a Liptai Üdvöske reklámozza, így feltört, mint a huszár valaga.Máskülönben hol ismerték volna? De jól tudta magát reklámozni most is. Ez is van olyan szélhámos, mint az a hódmezõvásárhelyi jós.
gopocher 2011 febr. 01. - 12:43:14
(4/131)
nekem tetszik
M E 2011 febr. 01. - 09:21:45
(3/131)
Jáááj. Meddig kínozzák ezekkel a felszínes kérdésekkel ezt a Szíj Melindát? Nem látják, hogy mennyire gázzz
1/10
offtopic
Gábor 32 2011 jan. 04. - 02:14:10 1/10
(2/131)
Remélem szót ejtenek majd arról is,hogy miként lehetne segíteni:

- a sok éhezõ gyermeken
- a nyomorgó embereken
- a nélkülözõ nyugdíjasokon
- a lakáshitelüket fizetni nem tudó családokon
- a munkanélkülieken
- a hajléktalanokon.

A valós problémákkal kellene már foglalkozni!
A "celebek" mutogatását és a népbutítást meg be lehet fejezni!
1/10
Gábor 32 2011 jan. 04. - 01:40:37 1/10
(1/131)
Jaj,ne...
Újabb szubkulturális mûsor!
És ráadásul a törzsfõnököt kérték fel mûsorvezetõnek!