Téma: Motel

veragirl 2008 febr. 02. - 02:24:31
(135/415)
hát dupla vélemény...így sikerültXD
veragirl 2008 febr. 02. - 02:24:05 Előzmény Wale
(134/415)
hát mert ennek a filmnek nem az izgalom volt a lényege,vagy lehet,hogy a rendezõk lehet,hogy izgalmat akartak...de hát nem igazán sikerült nekik!Itt a lényeg,hogy az embereket minél brutálisabb módon megöljék,azt azt hiszik,hogy így minden nézõt elvarázsolnak!...hát ez hülyeség!nehéz lenne egy ilyen filmmel!én azt olvastam róla,hogy a fõszereplõnek forgatás után rémálmai voltak...pfffff...egyszer megnéztem,de aszem elég is volt......pffffffújjj!XD
veragirl 2008 febr. 02. - 02:23:46 Előzmény Wale
(133/415)
hát mert ennek a filmnek nem az izgalom volt a lényege,vagy lehet,hogy a rendezõk lehet,hogy izgalmat akartak...de hát nem igazán sikerült nekik!Itt a lényeg,hogy az embereket minél brutálisabb módon megöljék,azt azt hiszik,hogy így minden nézõt elvarázsolnak!...hát ez hülyeség!nehéz lenne egy ilyen filmmel!én azt olvastam róla,hogy a fõszereplõnek forgatás után rémálmai voltak...pfffff...egyszer megnéztem,de aszem elég is volt......pffffffújjj!XD
5/10
Wale 2008 jan. 30. - 03:40:59 5/10
(132/415)
Szerintem ez nem horror.. az ilyen filmeknek inkább az a célja, hogy felforduljon tõlük az ember gyomra.. szeretem a véres filmeket, de nem úgy, hogy csak vér van benne és semmi izgalom és egy olyan jelenet se, ahol izgulna az ember.
5 pontos
emrecske 2008 jan. 23. - 17:54:01 Előzmény Ambrose
(131/415)
Szerintem egy jó film. Ha valaki szereti a nyers, naturalista megoldásokat, akkor hajrá... :)
10/10
Ambrose 2008 jan. 15. - 23:19:27 10/10 Előzmény Anteris
(130/415)
Te csak tudod, gondolom figyeltél, miközben néztem ;). Fiatal esetén gonolom 14-18 évesre gondoltál...itt is tévedtél. Mellékesen horrorokon nõttem fel, Romero, Carpenter, King, Barker csak hogy néhányat említsek. Mindegy nem akarok vitatkozni, nem vagánykodásból írtam be, egyszerûen ez van. Eleve az egy röhejes indulás, hogy csak úgy egy vadidegen javaslatára elindulnak, Meg mikor hanyatesik az okádékos golyón vagy min a láncfûrésszel az a papírtologató kinézetû faszi...hát nah... Utána meg a többi rész...hát komolyan...a szemes jelenetet meg már említettem. Az volt a csúcs. Ezen parázni... nah meg az az öltözék...akinek nincs gyomra ne nézze meg. Ha valakinek ez durva akkor jobban teszi ha távol marad a Cannibal Holocaust és társaitól ;).
Anteris 2008 jan. 12. - 15:19:34 Előzmény Ambrose
(129/415)
"Jókat röhögtem rajta"

ja, miközben besz*rtál azért...
Nem tudom mit kell vagánykodni. Fiataloknál nagyon menõ ez a "nem félek semmitõl" hozzáállás miközben saját magukbnak sem merik bevallani ott van bennük a félelem. Ez a film úgy nyomasztó ahogy van. Nem horror, mert azok általában olyan misztikus izék de ez egyszerûen egy nagyon is lehetséges dolog megfilmesítése, itt minden karaktert simán el tudok képzelni élõben: a csaliringyókat, a feketeruhás baromagyúakat, a trancsírozó fizetõvendégeket, a pupos hentest meg a többi fazont, a sumákoló rendõrt, mindet, kivétel nélkül.
10/10
Ambrose 2008 jan. 09. - 22:57:47 10/10 Előzmény peca1000
(128/415)
Szerintem jó kis film volt. Jókat röhögtem rajta, fõleg annál a csüngõszemû ázsiainál xD
éjjeli lepke 2008 jan. 07. - 14:39:24
(127/415)
hát Nekem az ilyes fajta horror filmek nem jönnek be!!! Megnéztem..
Semi félelem...semmi izgalom......csak undormány és borzongás..
Nekem nem tetszett....dehát ízlések..:P:)
veragirl 2008 jan. 06. - 00:35:40
(126/415)
teljesen egyetértek!Ez a film undorító és túl véres!Semmi félelmem nem volt,amikor végignéztem,pedig mindenkitõl azt hallottam,mennyire félelmetes lesz!hát...többet nem nézem!Ennyi!Nem nyertem vele semmit,de nem is vesztettem!:)
peca1000 2008 jan. 05. - 22:18:13
(125/415)
A mai napig rámtörnek rémálmaimban a kínzós jelenetek. Csak a barátnõm háta mögé bújva mertem fényes nappal, befogott szemmel és füllel végignézni. Hamar beleéltem magam a szenvedõ alanyok bõrébe, és annyira hitelesen kínlódtak, hogy már majdnem nekem fájt. Félemetes, és az az egészben a legszörnyûbb, hogy elképzelhetõ, a valóságban is tarthatnak fogva így embereket, és kínoznak halálra.
Ahogy szegén srác sétál a végzete felé, és fokozatosan döbben rá, hogy mi történik itt, ahogy a levágott végtagú kampón rángatódzó, vagy élve boncolt srác látványára visszagondolok, hát szóval nehéz ennél durvább filmet csinálni. És mindaz a döbbent rémület az áldozatokon, hogy nem értik miért is teszik velük mindezt, miközben tehetetlenül próbálnának szabadulni. Áh......
Inkább szertkezték volna végig a filmet, folytatták volna azt amit a film elsõ fél órájában. Csak 1 pozitívuma van a filmnek. Azok a gyönyörû csajok meztelenül...mmmmmm :)
rockqueen 2007 dec. 30. - 16:28:05
(124/415)
Szerintem annyira nem volt brutális film.Nekem tetszett.Nekem csak az olyan részeketõl fordul fel a gyomrom egy kicsit,amikor az emberek bõrét valamilyen kampós dologgal átlyukasztják.Egyébként én is nagyon bele tudom élni magam.Szóval mindig elképzelem az ilyen jeleneteknél,hogy milyen lenne,ha velem történnének meg.
10/10
AmyLee 2007 dec. 05. - 17:48:19 10/10
(123/415)
Hát, mondjuk elég durva film... de tetszett. Nem volt olyan rossz, de azért nem raknám be a Top5 legszebb film közé... igazából csak unalomból néztem meg, de az 54. percnél ki is kapcsoltam - de aztán visszakapcsoltam.
1/10
Grekmoz 2007 nov. 10. - 01:52:35 1/10
(122/415)
Ez egy nagyon gusztustalan és elmebeteg film és senkinek sem javaslom, hogy megnézze.
Szerencsére csak az elejét láttam, de elég is volt.
Komolyan nem tudom felfogni, hogy egyes emberek mit tudnak élvezni egy ilyen film megnézésében?
csancsy 2007 nov. 09. - 23:35:29 Előzmény Timke
(121/415)
Na, pont azt ecseteltem az elõbb. Szóval, pont beleestem a legdurvább jelenet csapdájába.
csancsy 2007 nov. 09. - 23:32:38 Előzmény Alex Diesel
(120/415)
Hát, mit mondjak, nem bírom nagyon a horrort, mármint olyan értelemben, hogy jó ez a mûfaj, csak én ne bírom a vér látványát. Bele-bele kapcsolgattam a filmbe, és pont az volt egyiknél, hogy a csajnak az egyik szemét úgymond "kihúzták", és a srác rátalál, és akkor neki kellett végül kiszedni, hát vmi "ijesztõ" volt, rögtön mentem hányni, és éjszaka csak erre gondoltam. tudom, hogy csak festék, meg maszk, de azért még ehhez a csaj sikoltása is hozzájárul, és elképzelem a fájdalmát, meg hogy nekem mennyire fájna. Nem való nekem ezek a filmek, pedig szívesen nézném. Például a kapárt végig tudtam nézni,és a "maszkot" el tudnám viselni (kaptárban nem mutatták például, hogy a zombik szenvednének, vagy hogy a levágott fej,láb esetén fájt volna nekik, csak simán kinyiffantak), de a maszkhoz, például a kinyúlt szem után még életben marad, és egyfolytában sikoltozik fájdalmasan, és még utána, szem levágása után, fehér folyadék jön ki )na, az kicsi sok nekem.
Alex Diesel 2007 nov. 05. - 15:30:11
(119/415)
Sziasztok!

Én ezt a filmet úgy kezdtem el nézni hogy egyátalán nem tudtam milyen mûfajú filmet fogok látni. Az elején teljesen úgy tûnt hogy a történet egy nagy kalandot fog elmesélni egy pár fiúról akik nekiindúlnak a nagyvilágnak szexre éhesen és a legyet is reptében... Érdekes volt mikor kibontakozott a film, és rájöttem hogy mit is nézek. Egy jó horror film. Bár nem az a leg izgulósabb fajta, és nem is az én kedvenc stílusom, de jó a story. A kedvencem a misztikus horror.
***SPOILER***
Lehetséges hogy ilyen nagyszabású kínzókamra nem létezik, de az emberrablás és a szervkereskedelem mûködik. Az igaz hogy rájöttek mi is ez a nagy nyitottság a lányok felõl, de az már késõ volt. El volt túlozva a közeledés a csajok felõl, feltûnt hogy tudják mit akarnak a fiúk, és miért jöttek. A befejezés az tetszett, "a vadász rájött milyen is az ha a nyúl viszi a puskát"...

A film felhívja a figyelmet arra hogy milyen szadista emberek is vannak. Akik szeretik a horrort azoknak mindenképpen meg kell nézniük. De akik nem szeretik nézni a kínzást, azok inkább bele sem kezdjenek a filmbe, mert hisz az elején semmi különös nem történik, de az ember kiváncsi hogy mi is lesz a történet vége, és úgyis megnézi, és a film végére pedig kínzó jelenettel lehetünk gazdagabbak.

Üdv.: Alex Diesel
claudio32 2007 okt. 22. - 13:21:33
(118/415)
minek néz ilyet, aki ócsárolja.. bár szerintem õ sem tudja, h miért teszi ezt -> megnézte!szerintem tudta mirõl szól a film... ennyi!! nekem bejön..bár nem bírom ahogy üvöltenek a fájdalom.. de az ilyen psyhopatakkal én is ugynezt tenném.. tehát én sem külömbözöm.. lehet psyhopata vagyok.. hmmm.. :P
Redfield 2007 szept. 22. - 13:57:14
(117/415)
Jó, de az az "Apák napja" volt, és 14 éves voltam. És a csaj miatt mentünk moziba, a pénztáros meg undok vigyorral küldött el minket. A szabályokat be kell tartani, persze. De ez a mocsok nem azért nem engedett be, mert hû de hû akart lenni a szabályaikhoz. Nálam fiatalabbak is beültek már akkoriban is mindenféle horrorra, minket meg egy ilyen (mint késõbb kiderült teljesen ártalmatlan) vígjátékra nem volt hajlandó.
Redfield 2007 szept. 22. - 12:53:55
(116/415)
Azért a másik oldalt is szeretném bevédeni. Egyszer, talán pont 13 évesen meg akartam nézni a Bestia c. horrort a Corvin moziban. Nem akart rá jegyet adni a pénztáros, nagynehezen sikerült rávennem, és a szemét szándékosan félrenyomtatott jegyet adott. Így ültettek be a Hanta Boy-ra, ami lehet, hogy annak a korosztálynak való, de már láttam, és qrvára nem azt akartam megnézni, nem azért fizettem. Ilyenkor persze nem lehet felelõsségre vonni, hisz nem is adhatná ki a másikra a jegyet, és egy gyereket csak kiröhögnek. Vagy amikor egy randim volt, és meg akartunk nézni egy filmet EGY 16-os korhatárú VÍGJÁTÉKOT, és azon a két éven nekiállt szenyózni a pénztáros, és elküldött minket. Szerintem azért ez sem igazságos.