Téma: Motel

Girlcat 2006 ápr. 22. - 12:33:08 Előzmény alexa
(14/414)
Nagyon szeretném megnézni ezt a filmet, de már az elõzetesétõl nem tudtam aludni. Akkor milyen lehet maga a film?! Tényleg nagyon beteg?!
x-tro 2006 ápr. 22. - 12:26:21
(13/414)
tarantino csak executive producer a filmben, tehát nem kreatív alkotó, csupán a végrehajtásért felelõs személy, bár tuti nyilván belepofázott, de szerintem inkább hagyta felfedezett rendezõjét azt csinálni, amit akart.

az egész forgatás szerintem úgy nézett ki, hogy a stáb dolgozozz, tarantino meg valahol a háttérben feszt beszívva baromkodott a manikûrõs csajjal...

pályája viszont szerintem is erõs kezdés után lankás színvonalcsökkenés....
1/10
Bru 2006 ápr. 21. - 22:23:17 1/10
(12/414)
Szerintem aki egy ilyen filmre beül az már csak "horror barát" lehet!! Én Tarantinóba már nem elõször csalódtam...
A régen szerzett fényét próbáljuk fel-fel idézni, de sztem sajna az csak egy jó kezdés volt Tarantino részérõl. Az a baj amikor valaki túl magasra teszi a mércét magának. :)
Így sztem '95-tõl már lefele halad... :(
Nagyon nagy kár. Mostantól a neve láttán a Motel fog az eszembe jutni. ;(((
bloffke 2006 ápr. 21. - 17:40:38
(11/414)
Én szeretem a horrort!
Sajnálom, hogy csak most fogom látni, de ma megnézem, bármennyien is mondták, hogy ez vagy az miatt jobban járok, ha nem teszem. Igazándiból én is csak Tarantino miatt kaptam fel a fejem erre a filmre, és látnom kell mit rontott el, vagy miben alkotott nagyot. Merthát az eddigi vélemények nagyon megoszlanak....
ivett.21 2006 ápr. 21. - 16:26:15 Előzmény alexa
(10/414)
Szerintem rohadt jó film ,tehát hülye aki nem szereti a horrort.!!!!!!!!!
1/10
Bru 2006 ápr. 14. - 01:52:38 1/10
(9/414)
Sziasztok!Na nekem ma sikerült egy ezrest kipengetnem ezért. Nem tudom,h mi lehetne benne a dicsérni való. Öncélú, gagyi és rettentõen nevetséges!A moziba inkább fikázták a nézõk mint élvezték vona...Engem a Hannibálra emlékeztetett annyiban,h Ridley Scott ugyanígy jár a sok sok mûvérével.Aki a sztori nélküli bélforgatásra vágyik az menjen el a közelébe anatómiai intézetbe.Nem térek magamhoz!Az viszont már tény,h Eli Roth mindig mellé nyúl!Elõzõ (és egyben elsõ) filmje a Kabinláz még jobb sztorival bírt [húsevõ baktérium fretõzi le a fiatal társoságot egy elhagyatott erdõben] de olyan éréke van a filmek elszúrásához,h ihajj!Szerintem h amerikába megtudják egy emberrõl h európai akkor már egybõl a fejszéhez kapnak...Ja és még nem is tértem ki a fõhõs sebesüléséhez.Nincs az a nyomókötés mely 10 percel meghosszabítaná a maradék 3 percnyi életét!!Ez a film tényleg rosszullétet okoz.Ezt akaták,nem?Szóval összegezném a ma esti filmélményem egy kissé vulgáris formában: Rohadtul szar!!!!!!!!!!
alexa 2006 ápr. 13. - 20:10:04
(8/414)
Nem akarok senkinek a kedvét elvenni, hogy esetleg megnézze a filmet DEne tegyétek ha csak nem szeretitek a véres brutális horrort! De van az aki ezt szereti....?
x-tro 2006 ápr. 06. - 12:01:14
(7/414)
A szokás szerint, ahogy lekerül a mozik mûsoráról. Mivel nem egy nagy durranás, Tarantino is már minden sz*rhoz odaadja a nevét, ez igen gyorsan bekövetkezik.
Pink 2006 márc. 24. - 20:59:44
(6/414)
Én is ma láttam a filmet, de szerintem egyáltalán nem rossz! Mondjuk azért durvább mint a Fûrész...!! Az erotika & a horrorisztikusság jól meg lett oldva!! Nem sok filmben van egyszerre mind2õ! Végülis jó lett!:)
iimmii88 2006 márc. 22. - 20:46:41
(5/414)
Én még januárban láttam a Motelt angol nyelven, de számomra is csalódás volt.

Nagy horrorrajongóként elmondhatom, hogy bár az ötlet jó, de nagyonn rosszul sikerült a film. A bemutató után izgatottan vártam a filmet, de csalódnom kellett.

Van néhány horrorsiztikus jelenet, de összességében elég unalmas, semmi újat nem mutatott. Nincs benne váratlan fordulat, néhány gyilkosságon és egy-két brutális jeleneten kivül nincs is benne semmi más. Az elejére berakott enyhén erotikus tartalmú részek pedig mit sem dobnak a filmen.

10-es skálán, kb 5-6-ot kapna! :(
Gutierrez 2006 márc. 06. - 13:47:31
(4/414)
A Hostel sajnos gyengére sikeredett. Nincs meg benne a Fûrész ötletessége és merész csavaros befejezése. Kitaláltak egy jó alapötletet, de nem sikerült igazán jól megvalósítani. Azt nem értem Tarantino miért adta hozzá a nevét?
Sundance 2006 márc. 01. - 13:47:45
(3/414)
Abszolut egyetértek...
Tegnap sikerült végig szenvednem, de szerintem a sztori is gyenge, és a "borzalmas" jeleneteket is "mintha már láttam volna" érzéssel néztem... Nagy kár. Jobbat vártam...
Ssspirit 2006 febr. 17. - 20:04:22 Előzmény NoLF
(2/414)
Számomra meg pont csalódás a film.
Egyébként a helyszín Szlovákia. Hosszú bevezetõ,szerintem vontatott,nem igazán kötött le. A Saw számomra sokkal de sokkal jobb.
NoLF 2006 febr. 12. - 03:49:54
(1/414)
Rávettem magam, hogy megnézzem a Hostelt. Bár a kortárs hódító horrorremek (SAWII) után kicsit félve ültem le a vászon elé. Meglepõdve pozitívan csalódtam. Szerencsére azoknak sem kell elrettenniük akik nem a vérfolyató és elsõtõl utolsó filmkockáig emberi szerveket vagdosó és szúrogató filmeket szeretik. Nagyon hosszú a bevezetés a filmben. A történet rendkívül ötletes. Ha jól vettem ki Oroszországban játszódik valahol. Nagyon real a bemutatása a környéknek. És már éppen kezdenénk azt hinni hogy rossz terembe ültünk be, mert ez nem is horror, amikor meglepetésszerûen jön a fordulat. Lightos horror. 1-2 ujjvagdosás meg láncfûrész - ami a hivatalos weblapot bebarangolva minden bizonnyal feldereng emlékünkben. A történet egész érthetõ, ötletes, jól megrendezett és kicsit beteg:) Dehát annyi kell.

NAGYON IZGALMAS. Nekem legalábbis irtóra bejött. Ajánlom a horror kedvelõknek!

Aki esetleg próbálkozott belépni a hivatalos weblapra, és nem sikerül kitölteni megfelelõen a kis kártyát, annak itt egy tipp:

Name: John Smith
Birth: 08/02/1973
Zip: 10016
Passport ID: nem kell kitölteni
country: United States

Hajrá:)