6/10
Swarm1 2009 nov. 23. - 20:20:49 6/10 Előzmény Beyonce 7
(98/398)
Hogyan lenne már megtörtént eset...te jó ég, csak szimpla józan gondolkodás!
8/10
Beyonce 7 2009 nov. 23. - 19:43:33 8/10
(97/398)
Akkor ez most egy megtörtént eset vagy nem???
Mert,ha igen,akkor miért van 3 féle befejezése???
6/10
Swarm1 2009 nov. 23. - 19:02:23 6/10
(96/398)
Azért eléggé különböznek.Szerintem az Ideglelés jóval eredetibb és hihetõbb is mint ez.Persze kinek mi jön be.
10/10
szimmancsmanó 2009 nov. 23. - 12:32:25 10/10
(95/398)
oksa kebab:D bocsi xD ez a te véleményed nekem meg az ennyi... de akkorsem szép dolog másokat lebeszélni 1 filmrõl...:P sztem meg épp ez a jó benne hogy éjszaka....para...reggel...megnézik hát ez errõl szól ennyi nem? és van akit ez megfog akit meg nem azmeg ne nézze akkor érje be a traliereel hát istenem..:D na majd meglássuk ki melyikünk oldalára áll;) :D 1enlõre nekem van több csillagom bibibííí:P :D na nem versenyezek miez... vicceltemm énmár csak ilyen vok:D vagyis EZ NEM VICC tényleg...xD úgyértem a szívózással viccelek:) na csácsá ja és amúgy köszi aki 1et értett velem!♥;)
10/10
freerider 2009 nov. 23. - 12:05:30 10/10
(94/398)
Sokaknak valószínûleg ideglelés utánzat jut róla eszükbe, és feltevésük helyes, de ettõl függetlenül nagyon jó a film. Ideglelést rég láttam, de ez talán még annál is jobb.
Túrin 2009 nov. 22. - 19:48:22
(93/398)
Ez ostobaság. A film erejét épp az adja, hogy tökéletes ritmusban adagolja a parás részeket, és a köztük lévõ, némileg nyugodtabb, de ugyanúgy idegfeszítõ intermezzókat. Ettõl jó.
Kiemelve az összes ijesztgetõs részt, pont magát rúgja vele tökön a film. Hisz nem attól lesz félelmetes, hogy mit látunk, hanem hogy minden nappali jelenetnél alig várjuk már, hogy mi fog történni a következõ éjszaka.
Túrin 2009 nov. 22. - 19:45:38 Előzmény szugabor
(92/398)
SPOILER

Nem feltétlenül, ha nem rögtön õket hívja a barátnõ, hanem halálraváltan rohangál az utcákon. Idõ kell, míg megnyugszik annyira.
4/10
kekgab 2009 nov. 22. - 18:35:18 4/10 Előzmény szimmancsmanó
(91/398)
helló csicsamano vagy kivagy... idefigyuzz már. Nem tudom te, hogy vagy vele, de szerintem elég ciki ha egy filmnek a trailere jobb mint maga a film. Itt pedig ez történt. És ahogy te is mondtad, a trailerben csak a parás részek voltak benne. Ráadásul az ÖSSZES. Ezek után már a film semmi újat nem nyújtott számomra. Az hogy az egész történetet megismerhettem az sem vigasztal, ugyanis elég gagyi a story. Az alapötlet persze nem rossz, szellemek, démonok örök téma ez, de egy jobb keretstory máris kitöltötte volna az unalmas részeket.
Én is sajnálom, hogy nem tetszett, de ez van. Ettõl függetlenül persze paráztam tõle. Dehát ez is olyan volt, hogy elõre tudtam mindig, mi fog történni: Este van, mennek aludni....jön a para. Reggel van, visszanézik...OMG. Este van, mennek aludni....jön a para. Reggel van....stb. És ez így ment másfél órán keresztül.
Egyébként meg, bocs, de J.D.Salinger-nek a hozzászólására reagáltam, és nem neked vagy a "többi okos"-nak akartam beszólni. Nekem is van véleményem, hát bocs ezért is... És igen, még mindig azt mondom, hogy rossz filmválasztás, fõleg ha kiszemelt nõstény is van a dologban. :)
6/10
Swarm1 2009 nov. 22. - 14:57:18 6/10 Előzmény gkanczler_syh
(90/398)
Aha azt utólag forgatták le.Kicsit hatásvadász befejezés, de sokkolóbb is talán.Nekem a rendõrös is bejön ettõl függetlenül.
sophie599 2009 nov. 22. - 14:51:53
(89/398)
nem volt rossz film, bár néha voltak benne unalmas részek...
***SPOLIER***
a kedvencem az volt amikor a csaj kiszállt az ágyból és ott állt vagy 3 óráig...
szugabor 2009 nov. 22. - 08:46:39 Előzmény Túrin
(88/398)
*** SPOILER ***

Én is erre gondoltam hirtelen, de akkor eléggé érdekes, hogy fél óra kellett ahhoz, hogy kiérjenek a rendõrök..
Túrin 2009 nov. 21. - 21:23:31
(87/398)
SPOILER


Hát nem csak a mosoly árulta el. Már elõtte délután fél-katatón állapotban feküdt a földön, az már elég árulkodó volt.
Inkább a csávó volt egy agytörzs, hogy ennyibõl nem jött le neki, hogy baromi nagy gáz van.

Most filóztam azon, hogy eddigi meglátásommal ellentétben nem biztos, hogy a démon megölte a csaj barátnõjét is, mert nem láttunk rá példát, hogy önmagától gyilkolt volna, ne megszállt személyeken keresztül. No persze ez nem jelenti azt, hogy erre nem képes, csak az a lehetõség is megmarad, hogy a barátnõnek csak a félelmében gyönyörködött, azért hagyta ott a csaj testét (azt biztos, hogy otthagyta, mert addig megállt a dûlöngélésben).
z esetben a barátnõ rettegve elfuthatott, és õ beszélhetett a zsarukkal.
8/10
Beyonce 7 2009 nov. 21. - 19:24:33 8/10
(86/398)
***SPOILER***

Igen,a csajt akkor már megszállta a szellem és azért mondta,hogy ott akar maradni a házban.
Ezt abból gondolom,ahogy mosolygott a beszélgetés végén.Olyan sokat sejtetõen.
szugabor 2009 nov. 21. - 19:22:07
(85/398)
Remek kis film!
Ami számít szerintem, hogy mennyire tudod biztosítani a hangtechnikát nézés közben, hiszen a film kiemelkedõen fontosak az apró neszek, zajok, suttogások stb.
***SPOILER***
Ami nem teljesen tiszta, hogy miért csak a legvégén gondolkodtak azon, hogy (most már tényleg) egy hotelben kellene aludni? A csaj meg azért mondott le errõl a tervrõl, mert akkor már hatással volt rá a démon?
Edinuska 2009 nov. 21. - 16:12:58
(84/398)
Egy csomó olyan film jön ki, aminek semmi elõszele...mint pl ennek sem... :S De volt ez már fordítva is, amikor láttunk egy jó bemutatót és a filmet idõközben levették mûsorról.
Mindenesetre ez a film felcsigázott, jövõ szombaton meg is nézzük ;) Ha valaki látta már, írja meg legyen kedves :)
Jó mozit addig is mindenkinek :)
gkanczler_syh 2009 nov. 21. - 12:07:16
(83/398)
A moziban azt a véget adják, amikor Katie nekivágja a srácot a kamerának Egyébként ha jól tudom, ezt utólag forgatták le, Spielberg (akit lenyûgözött a film) javaslatára.
Ezen kívül van még 2 féle befejezése:
A rendõrös, amit már többen kifejtettek és a rendezõ eredeti ötlete szerint ezzel szerette volna moziba küldeni a filmet és 2007-ben ezzel vetítették.
A másik viszont nem került moziba, ezt alternatív befejezésnek szánták:
Ennek a vége hasonló a mozishoz, azzal a különbséggel, hogy Katie nem vágja a kameráhos a srácot, csak feljön a késsel a kezében a lépcsõn, leül a kamera elé (de nem néz bele) és elvágja a saját torkát. Sokak szerint ez a legjobb végzõdés a 3 közül, de ehhez még nem volt szerencsém. Majd talán ha kijön DVD-n, akkor sikerül pótolni.
Nekem egyébként a mozis végzõdés jobban tetszett, bár sokan hatásvadásznak fogják tartani.
6/10
Swarm1 2009 nov. 21. - 11:01:43 6/10
(82/398)
Elég nagy a keveredés!
SPOILER---Az egyik befejezés ugyebár az, hogy kijönnek a rendõrök és lelövik Katiet.
Aztán van egy olyan amiben Katie nekivágja Micah-t a kamerának majd egyszer csak eltûnik.
Ezenkívül van állítólag egy harmadik is...Most a moziban melyik befejezéssel adják?---SPOLIER VÉGE
A Dvd-n biztos rajta lesz az összes végzõdés.
6/10
farkas.arpad 2009 nov. 21. - 08:53:41 6/10
(81/398)
Aki nem tudná, ez egy olyan film mint a Blear Witch ( lehet hogy nem jól írom) tehát az egész egy amatõr kamera szimuláció. Végül is egyszer meg lehet nézni, én pár hete letöltöttem, megnéztem, de mozijegyre ezért a filmért nem költök :)
A Pandorum, az igen az 1 jól sikerült sci-fi
7/10
King Diamond 2009 nov. 20. - 23:48:14 7/10
(80/398)
SPOILER is lehet!
Tegnaptól adják ezt a filmet itt Debrecenben is, ami nagy szó, mert az utóbbi idõben a horrort és thrillert eléggé nélkülözi az itteni cinema city. Ma megnéztük, még jó, hogy nem egy késõbbi idõpontot, az már nem lett volna olyan jó. A fél 7-es is bõven megtette. Annyira nem vagyok oda a szellemes, kísértetes filmekért, de ezt már többször is elmondtam, ennek ellenére az Ideglelés elsõ része nagyon tetszett. Ezt is inkább a tetszett kategóriába teszem, habár nincs olyan jó, mint az elõbb említett Ideglelés. Érdekes a történet, szerintem a szereplõk jók voltak, bár a srác kicsit-nagyon idegesített. Valóban, a film elsõ fele nincs olyan jó, mint a második, ami viszont eléggé pörgõs, izgalmas, parás, stb. Érdekes volt, hogy a film elõtt egyetlen reklám meg elõzetes sem ment a moziban, nem tudom, hogy miért.
Írták elõttem többen is, hogy nem teljesen egyezik a 2007-es változattal a film. Miért, ez már 2007-ben is kijött, és most meg csináltak neki egy másik befejezést, vagy mi? Ennek a végén nem voltak rendõrök, meg semmi. Kiírták, hogy mikor találták meg a srác testét, meg hogy a csaj azóta sem került elõ, és kész. Egyébként mi volt a másik befejezésben? Annyi, hogy kijöttek a rendõrök?
7/10
tobywong 2009 nov. 20. - 23:26:32
(79/398)
Amúgy ez mi akar lenni? Nem jött át....