dunekatalon 2011 febr. 10. - 08:35:02
(119/159)
Stahl Judit mûsora Nigela után " szabadon". Ha Ha Ha...
offtopic
sofi 72 2010 okt. 25. - 21:35:45
(118/159)
off

Úgy gondoltam én is..., bár mindenki imádná!!!!:)

Akkor megy...
kabala 2010 okt. 25. - 21:26:01 Előzmény sofi 72
(117/159)
Köszi, jöhet! De lehet, h jobb volna priviben, úgy nem moderálják.
offtopic
sofi 72 2010 okt. 25. - 14:41:53
(116/159)
off

Hát, igen!!!!! Akkor te sem vagy teljesen n.....is!!:))) Ahogy én sem!!!:))) Mondhatni: kvittek vagyunk:))
Mit szólsz a csempe/fuga takarításhoz fogkefével..??????:)))))))))))))))))
egyik kedvenc foglalatosságom.....imádom, ha a fürdõ ragyog!!:))

Ha kell egy jó fertõtlenítõs tisztítószer, küldöm a nevét!! Én imádom. Boltban nem lehet kapni, de tudom az egyik ügynökük számát, ha gondolod, megadom szívesen!!:)Koncentrátum, illatos, természetes savakat tartalmaz, és a szaniterre is tökéletes!!:))) Ez volt a "REKLÁM HELYE", bár nevet nem írtam...
Üdv: Sof
kabala 2010 okt. 24. - 23:08:18 Előzmény sofi 72
(115/159)
Képzeld és mindig úgy köszöntem azelõtt, mikor jöttek hozzánk, h - Szia! Kezetmosni!!! Most ha jönnek, már mennek is a fürdõbe és közben mondják, h - Tudom, kezetmosni! Ezen aztán jókat röhögünk!
kabala 2010 okt. 22. - 22:23:42 Előzmény ibacs
(114/159)
Fújjj! Hát én biztos nem. Dobozból csak szopócsõvel!
offtopic
sofi 72 2010 okt. 18. - 22:50:11
(113/159)
Na, ezt hívják úgy, hogy pesszimista hozzáállás...

Tudod, a pohár nem félig tele van, hanem félig üres....:)))))))
offtopic
ibacs 2010 okt. 18. - 22:43:08
(112/159)
Pontosan! a fél egészség már majdnem betegség:))))))
ibacs 2010 okt. 18. - 22:42:11
(111/159)
De egyébként nem úgy van ahogy gondolod. Gyerek kor után is változik az immunrendszer, konkrétan a túlzásba vitt "tisztaság" úgymond ellustítja az immunrendszert felnõttkorban is. Fogékonyabbá válsz a betegségekre. Szóval, azért nem árt legurítani egy sört mosatlan dobozból.:)
offtopic
sofi 72 2010 okt. 18. - 22:41:18
(110/159)
A francokat!!!!!:)))))))

Gyerekkorom óta azt vallom: A tisztaság fél egészség!!!!:))))))))))))
ibacs 2010 okt. 18. - 22:36:08
(109/159)
De azt gondolom elismeritek, hogy átestetek a ló túlsó oldalára:)))
offtopic
sofi 72 2010 okt. 18. - 22:32:10
(108/159)
Ugyanez a szitu nálam is. De szerintem IGAZUNK VAN!!!!

Sõt,ha valaki jön hozzánk, az elsõ útja a fürdõbe vezet.....:))))

Kézmosás nélkül le sem ülhet senki!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))
kabala 2010 okt. 18. - 22:15:41 Előzmény ibacs
(107/159)
Jézusom! Most olvastam el a hugyos narancslét. Ez borzasztó! Fújjjjjjjjjjjjj de undorító. Még jó, h nem voltam katona. Ezek után nem fogok üdítõt inni.
kabala 2010 okt. 18. - 22:13:01 Előzmény sofi 72
(106/159)
Én is, pedig isten bizony nem vagyok mániákus. Elõször mindenki sírva röhögött, amikor nem voltam hajlandó mosatlan banánt enni, vagy mosatlan citromost facsarni a teámba, de mostanra már a legtöbb ismerõsömet megfertõztem.
kabala 2010 okt. 18. - 22:08:09 Előzmény ibacs
(105/159)
Bocs, h közbeszólok, de az immunrendszer 6 éves korra kifejlõdik. Ezért van az, h azok a gyerekek, akiket steril körülmények között nevelnek kicsi korukban, sokkal betegesebb felnõttek lesznek. De a szalmonella az ólban felnõtt gyerekeket is beteggé teszi.
offtopic
sofi 72 2010 okt. 17. - 23:30:32
(104/159)
Fújjjj, undor...., és végül megvette??????

A félkész húspogácsáról annyit, hogy jó "nagy barom-állat" lehetett, aki bemajszolt belõle egy harapásnyit.....de a gyomra biztos jó erõs..!!!!

Nekem csak egy hasonló van. Kenyér sült egér töltelékkel.

Szerencsétlen, nem tudom melyik munkafázis alatt lett öngyilkos????
Az biztos, hogy ezt a fajta halálnemet nem választanám..:)
offtopic
ibacs 2010 okt. 17. - 22:26:27
(103/159)
Hát túlnyomó többségben igen;)))

Most, hogy ezt így kitárgyaltuk még eszembe jutott egy vicces sztori. Álltam az x bolt pénztáránál a sorban elõttem egy nénivel foglalkozott a pénztáros. Amikor éppen lehúzná a sajtot akkor odaszólt a néninek, hogy ugye tetszik-e tudni, hogy ez nem Roquefort sajt? Mert szegény néne azt hitte valami akciós árú darabra bukkan, de közben valami sima sajt volt csak nagy zöld penészfoltokkal a fólia alatt:))) Hát ilyen is van.
Ja, meg egyszer otthon ilyen félkész húspogácsákat sütöttem, amikor beleszórtam az olajba, akkor vettem észre, hogy az egyik fasírtban egy nagy harapásnyom van! Hát valaki nasizott a húsüzemben:)))
offtopic
sofi 72 2010 okt. 17. - 20:53:16
(102/159)
A leírtak alapján, csak garutálni tudok a bátorságodhoz!!!:))))

Sok mindenben egyetértek, és még annál is többet tudok, mert Én pedig aktívan dolgozom táplálkozással kapcsolatban és ráadásul eü. vonalon, úgyhogy hidd el, nem sok újat mondtál, sem az alapanyagokkal, nyersanyagokkal, élelmiszergyártással, sem pedig az immunizálással kapcsolatban!!:))))
A katonaság kérdésében nincs hozzáfûznivalóm..., mivel nem volt szerencsém átesni rajta.

Én azért optimista alkat vagyok, és bízom benne, hogy a vajkrémben azért túlnyomó többségben zöldfûszerek, és zöldségek vannak!!:)))
ibacs 2010 okt. 17. - 19:55:20 Előzmény sofi 72
(101/159)
Nem mondtál semmi újat. mindig annak a tudatában iszom sört, hogy ismerem a viszonyokat.Gyümölcsöt is úgy eszem, hogy tudom a retkes kezû kintekunta tapperolja.
Én dolgoztam az élelmiszer iparban és tudom, hogy hiába mosod el kívül a dobozokat, azt, hogy benne mi van már nem tudod szabályozni.
Mikor katona voltam jó párszor láttam amikor a konyhára beosztott kopaszok szívatták az öreg katonákat a leszerelés napi lakomán. Narancslét csak az öreg katonák kaptak, jöttek repetáért is, pedig folyamatosan hugyoztak bele a badellába az ifjak:))) És még a kötelezõ ÁNTSZ minta is le lett adva mint mindig!
Nos, ne hidd , hogy a civil életben ez másképp van,személyes tapasztalat.
Konzervekben tudod mi van? Szerintem éhen halnál pár hét alatt , ha elmondanám:))) Magyaros vajkrémnél nem árt ügyelni pl a sötétebb dolgokra, nem biztos, hogy mindig paprika darab:)))))) Nem, hiszem, hogy tudnál olyan élelmiszer terméket mondani, amit beteszel "tisztán" a hûtõbe és ne tudnék rá mondani valami , hogy mi szokott még belekerülni "dúsításnak":)))))

Talán tényleg a tojás a legtisztább dolog, mert abba ugye nehéz belecsempészni meglepetést.

Gondolj erre, mikor a tiszta hûtõdbõl lakomázol, ugye milyen fincsi?????

Úgyhogy, jobb ha az ember mindig edzésben tartja a szervezetét.
sofi 72 2010 okt. 17. - 19:34:14
(100/159)
Elhiheted nekem, hogy az immunizálás és immunitás kérdésében eléggé otthon vagyok. :)))))))))))

Persze, kis mértékben igazad van....

Nem vagyok mániákus, csak tisztában vagyok a kórokozók sajátosságaival, stb.....

Ez mindenkinek a magánügye, mit mennyire tisztít le. Számomra az "EMBERI" mocsok a legundorítóbb!! Gondolok itt a tömegközlekedési eszközök, liftek emberzsíros fogantyúira, a kilincsekrõl ne is beszéljünk. De ha már az élelmiszerekkel kapcsolatos a téma, gondoljatok csak a patkányvizeletes sörösdobozokra, amikbõl nyáron a felpattintás után vastag szájjal rátapadva szürcsöltök!!!:))))))))))))) Ugye milyen fincsi...????? Ez aztán az immunizálás a javából!!!!!! Vagy mondjuk egy Brazil narancsültetvényre, ahol a munkás jól megérdemelt kaki után nem mos kezet és úgy pakolja be a gyümölcsöt a dobozba, és Te ezt mosatlanul adod 2 nap múlva a gyerkõcnek..:))))

Majd nyáron eszébe juthat ez bárkinek, amikor kinyit egy sörös, vagy üdítõsdobozt!!:))))Vagy karácsonykor a teli narancsos tál láttán..:)))

További szép estét!!!