9/10
Jedi Lovag 2009 aug. 28. - 09:07:32 9/10 Előzmény Jedi Lovag
(7/107)
Nem értek egyet egy hozzászólóval aki szerint hülyeség volt a 23 éves Anakin szellem.
Elmondom miért te tudatlan:Anakin Skywalker jedi lovag volt míg átnem állt a sötét oldalra és Darth Vader lett belõle.Így hát Anakin jediként halt meg,mert amikor Vader felemésztette,Anakin meghalt.
Így a szelleme jediként tér vissza.
Yodával meg mi a bajod?Nem tetszi talán,hogy visszatér?Hogy máshogy térhetett volna vissza,mindig õ volt Yoda a jedi mester.Õ valójában is jediként halt meg akkor,hogy térjen vissza?
Kenobival meg ugyanaz a helyzet.Kenobi és Yoda nem állt át a Sithekhez soha.
9/10
Jedi Lovag 2009 aug. 28. - 09:00:45 9/10
(6/107)
Hát megint leadják.:)
Mostmár ideje lenne vetíteni az Elõzmény trilógiát is mert most megy másodszorra ebben az évben a klasszikus trilógia.Ami persze jó.
A Klasszikus trilógia jobb.Az elõzmény nem a kedvencem kivéve a Baljós árnyakot.
A Baljós árnyak az egyik legjobb SW mert kivállóan megismerhetjük a szereplõk elõéletét és jó a sztoria,izgalmas.
A Sithek bosszúja is jó,jó benne az,hogy hogyan jutott a galaxis oda ahol az Új remény van,hogyan bukott el Anakin,Chewit láthatjuk még fiatalabban,Yoda nagy párbaja az Uralkodóval.
A Klónok támadását nem szeretem.Na jó szeretem de egyáltalán nem a legjobb.
T-Bone Mendez 2008 júl. 14. - 10:36:27
(5/107)
jó rész,de nekem nem a legjobb :)
10/10
susan88 2008 jún. 14. - 15:59:33 10/10
(4/107)
Lehet,h. csak elfogult vagyok a Star Wars-szal kapcsolatban,mivel ha úgy vesszük a 4-5-6-on nõttem fel,de én személy szerint nem szeretem szétválasztani a globális történetet a "szakaszaira".Az elsõ és utolsó 3mat se jó szétválasztani.Annak idején,mikor a számítógépek és a technika nem volt oly profi,mint mostanában,kiválóan megcsinálták.Nos,az utolsó 3 nem az óriási központokban játszódnak,tehát ezt sem lehetne kritizálni.A történet kerek,és nagyon jó:))Mindnet,amit lehetett,jól megcsináltak.Minden karakter,minden esemény pazar.Számomra ez klasszikus és örök:)

Han Solo karakterét nagyon nagyon szeretem:)
kymara 2008 máj. 23. - 07:23:23
(3/107)
http://www.youtube.com/watch?v=SkeWjWKqHdo
Ezt a vidit érdemes megnézni!
zora 2008 máj. 13. - 21:22:53
(2/107)
Lucasnak agyára ment a siker!!! Yoda úgy jelenik meg az utolsó percben, ahogy meghalt. Kenobi dettó. Mit keres ott a 23 éves Vader?!?!?! Ezzel az erõvel Guinness helyett McGregor-t kellett volna beraknia!!! Hát nem??
graniti 2006 nov. 14. - 22:52:58
(1/107)
"A felújított változat sohasem látott új jelenetekkel valamint modernizált hanggal és speciális effektusokkal kiegészülve végre megközelíti azt a formát, melyet George Lucas eredetileg megálmodott." Ez olvasható a film ismertetõjében. Szerintem meg csak a pénztárcája vastagsága közelítette meg az újbóli kiadásokkal azt, amekkoráról álmodott.