Mia1234 2016 márc. 03. - 19:10:53
(199/379)
Köszi a felsorolást. Végiggugliztam a fiúkat, párat még soha nem láttam (a fiatalok közül), G.Soto és W.Levy nagyon hasonlítanak egymásra. Amikor a Kedves ellenséget néztem, szentül meg voltam gyõzõdve, hogy ugyanaz, mint aki a Vihar.c. soriban volt a fõhõs. :) Az Arturo-t játszó színész nekem is nagyon szimpi.

Hogy a filmrõl is essék szó.... :)
Teljesen elhûltem, amikor Caridad és a kis szöszi (Carla? elég rossz a névmemóriám) a konyhaasztalnál ülve beszéltek és mögöttük látszott egy világoszöld fazék, az oldala csupa zsíros korom és a tûzhely is egy merõ fekete retek volt. Attól, hogy szegény valaki, az alapvetõ tisztaságra odafigyelhetne, szappan és víz mindenhol akad.
malvinkicska 2016 márc. 03. - 16:09:23
(198/379)
A Televisa szép fiúi, David Zepeda, Gabriel Soto, William Levy, Erick Elias, , most a fiatal aki tehetség is Horacio Pacheri, aztán Jencarlos Canela, mikor Colunga fiatal volt de az múló állapot mindenkinél, Jorge Salinas is tehetség, és még most is többet ér sok fiataltól.
Mia1234 2016 márc. 03. - 14:45:58
(197/379)
Ebben a soriban tényleg nincsenek jóképû pasik, de azért a többiben akad egy-kettõ. Persze nyilván ez egyéni ízlés kérdése. :)
Pl. nekem tetszett a Szerelem tengerében a Viktor Manuelt játszó színész, helyes Carlos de la Mota is (Maricruzban Karim herceg, Idõtlen szerelemben Carlos), kifejezetten jóképû a Carlost játszó rosszfiú a Bosszú asszonyában, ugyanott jóképû Sebestian is - és ezer férfi mellékszereplõt láttam már, akik mind szimpatikusabbak voltak nekem, mint ez a Davidot játszó málészáj.
Én kifejezetten figyelem, állandóan tátva marad a szája.
malvinkicska 2016 márc. 03. - 14:20:15
(196/379)
Az biztos vannak olyan színészek akikkel nem tudunk megbarátkozni, de ha ezt a sorozatot veszûk igazi jóképû fiatal színész nincs is, a régi nagy macsók 40 -en túl vannak, Erick egy hörcsög képû, Franco olyan fogai van kiharapná a pókot a sarokból, David néz ki valahogy lehet ez egy rossz szokás nála .de mostanában már egyre kevesebbet van tátott szájjal.
Mia1234 2016 márc. 03. - 09:54:22
(195/379)
Akárhogy is próbálom, nem tudok megbarátkozni a Davidot játszó színésszel.
Az egy dolog, hogy iszonyat rossz a szinkronhangja, az az affektáló, nyafogós nyavalygás egyáltalán nem illik sem a karakterhez, sem a látványhoz. Ha csak meghallom, feláll a szõr a hátamon.
A másik az állandó szájtátás. Egyszerûen undorító. A lelki szemeimmel látom, ahogy folyik a nyál a szája sarkából. Pfúúúúj.
malvinkicska 2016 márc. 02. - 13:39:40
(194/379)
Az Epizód magazin 10-es számában arról írnak otthonában nem szeretik ebben az alakításában Fernandot, tippeket adnak, hogy kicsit javítsanak rajta, az elkövetkezõkbe, a másuk David és Regina többet legyen színen, mint fiatal szerelmes pár. A tegnapi részben Caridad beszélt már Eladioval az nem tesz le róla, hogy a fiát megtalálja, most meg ott fog dolgozni az alapítványnál.
Diabla94 2016 márc. 01. - 19:30:37
(193/379)
Én a novelashdgratis oldalán szoktam nézni ott nekem nem szokott akadozni, vagy még a dailymotionra is felszokták tölteni csak azt kell beírni hogy P y P és kiadja.
boldogmano 2016 márc. 01. - 18:54:03
(192/379)
A Televisa oldalán én sem tudom megnyitni, én is találkoztam olyannal, hogy akadozik, de érdekes, mert van, amit az elõzõ nap meg se tudja nyitni, a másik nap meg végig tudom nézni. Ha azon a napon nézel bele, mikor Mexikóba adják, akkor akadozás nélkül végig lehet nézni.
PMate01 2016 márc. 01. - 18:15:42
(191/379)
És te is ilyen kisebb oldalakon nézel bele, vagy a Televisa oldalán? Mert a kisebb oldalak nekem néha leállnak viszont legalább bele bírok nézni némelyik be se jön. De ha a Televisa oldalán nézed tudnál segíteni megoldani az IP-cím problémát kérlek? :)
boldogmano 2016 márc. 01. - 10:42:07
(190/379)
Senki nem foglalkozik Gaby lelkével, egyedül Agustint érdekli, de vele meg Gaby nem szeretné megosztani. Julia is és David is csak a saját problémájukkal vannak elfoglalva, mindketten csak panaszkodnak kedvenc rokonuknak. Caridad nemcsak Marynthiát pártolja, Gaby felé is mutatja, hogy mennyire szereti. Próbálja Juliától elcsábítani, ami egy idõben sikerül is neki. Gaby nem szól semmit a gyermekhez, mert nem tudja, hogy Franco az apja.Nézem a spanyol változatot is és sok meglepõ fordulat lesz még.
malvinkicska 2016 márc. 01. - 10:09:33 Előzmény Milibindi
(189/379)
Sajnos Danielat a bugyija irányítja azt a kevés eszet amit kapott azt is ott hordja, mikor az úr az eszet osztotta elfelejtett sorban állni. Caridad szerintem azért fogja pártolni M-t mivel Gabi Julia rokonja, és így is kimutatja gondolom az ellenszenvét.
10/10
Milibindi 2016 febr. 29. - 20:20:23 10/10
(188/379)
Érdekes volt , amit a terapeutánál mondott Eladio. Most megtudtuk, hogy miért lett ilyen, mert az apja verte és ezt látta tanulta otthon. Ezt legalább normálisan megmagyarázták. Ilyen van tényleg.
Most a talpnyalója miatt megint bajba keveredett. Azt mondta ijesszen rá az öreglányra Callao meg el tette láb alól. Durvaság , fenyegetõzés még oké számára , de gyilkosnak nem gyilkos, ez az eset meg is viselte, mert valamilyen szinten õ is tehet róla.
Ennek a Danielának meg annyi esze van, mint egy marék lepkének jól kikotyogta az apja üzleti titkát.
10/10
Milibindi 2016 febr. 29. - 20:10:23 10/10
(187/379)
SPOILER SPOILER
Igen lesz. Egy kisfiú (hijonak írják) és Caridad Marintia pártján áll majd.
malvinkicska 2016 febr. 29. - 18:42:48
(186/379)
A mai részben Daniela nagyon rondán viselkedett, egyszer a tesójával mit csinál, Davidért, olyan írigy , mint a kutya azon felül nagyon alpári nõ személy, egy szem, tartása nincs sem önbecsülése, egy normális jó családból való, lány nem így viselkedik, aztán mit követett azzal a féreg Francoval az igaz információért, akkor is az ilyenek nem emberek, a cél érdekében nagyon lent vannak. Eladio érdekesen beszélt a terápián jól kimondta ami eddig benne volt. Remélem Regina és David kibékülnek ez a rossz életû, D-nek csak nem sikerül szét választani õket.
syuzi 2016 febr. 29. - 17:27:24
(185/379)
Franconak és Marintianak gyerekek lesz na ez érdekes lesz
kiváncsi leszek rá hogy Gaby mit fog szólni hozzá.

Várom már a következõ részt :)
malvinkicska 2016 febr. 29. - 09:17:41
(184/379)
Ezek a beteges szerelmi jeleneteket nem bírom benne, Consuelo sík hülye de ha volna kiért, legalább egy jó képû jó alakítású színészt írtak volna mellé, nem ezt a pofa zacskóst, néha vág olyan képét az valami borzalom. Azt várom kitudódjon, hogy Eladio a Franco apja, az fogja még kavarni a dolgokat. A kis Gabi is úgy beleesett abba féregbe, mint egy kis csibe a moslékba, hiába sejti a dolgot, de még sem tesz ellene.
10/10
Milibindi 2016 febr. 29. - 00:50:33 10/10 Előzmény malvinkicska
(183/379)
Azért azt nem vette be Gabriela, hogy csak maszírozta Marintia a vállát, de igaz szakítani nem szakított vele. Aki még nála is durvább az Consuelo. Annyi minden után még most is ott tart, hogy valószínûleg elválik Ericktõl.
SPOILER SPOILER
Képes lesz még a gyerekét is Ericknek hívni. Kinti részekben már megszületett egyébként Marintia és Franco fia is. Fog még bekavarni Gabrielék kapcsolatába.
syuzi 2016 febr. 28. - 16:33:35
(182/379)
Én sajnálni fogom ha Gisela meghal...:(

Várom már a holnapi részt:)
PMate01 2016 febr. 27. - 12:56:51
(181/379)
Nekem tetszett a mai rész. Én nem bírom Giselát, de Eladio és Callejo túlzásba vitték, ha Gisela tényleg meghal :/
malvinkicska 2016 febr. 26. - 20:36:01
(180/379)
Amikor Julia bemutatkozott már nem is kellet a munka Caridanak. Franco egy csúszó mászó féreg, nagyon rondán viselkedik, csak õ és senki más, amit követ Gabival az egy vak csibe nem látja mit követ, most azzala másik szemetes ládával Danielaval akar randizni, nem tudom, hogy nem bukik le, mert addig jár a korsó a kútra egyszer csak eltörik, nagyon utálatos. David lebuktatta a másik embert állás nélkül hagyták azzal a másik prosti Marintiával, rengeteg szemetet hordott ebbe a sorozatban a szél.