10/10
dorinalue 2016 ápr. 08. - 09:45:04 10/10
(239/379)
Hát én kiskorom óta nézek sorozatokat..emlékszem mikor az Esmeralda vagy a Paula és Paulina hogy lekötött, de õszintén én Fernando összes sorozatát és filmét is láttam már..például imádom a Passión-t vagy az Alborada-t vagy a Soy tu Duena-t de igazából az összeset..és való igaz már más a mondani való, de valószínû azért mert a világ is más lett ..sokkal erõszakosabb
Amúgy a sorozatra térve, nem kell félteni Humbertót mert õ is egy aljas kis öregember hiszen õ informálja Artúrót és csak a hülye szenvedélyének él ...azért hogy játsszhasson bármire képes..én nem is szeretem õt :D
malvinkicska 2016 ápr. 08. - 07:12:58
(238/379)
Köszönöm szépen a híreket, sok minden elképzelhetõ, a befejezésre, mivel mostanában a forgató könyvel is elég furák, a témák rengeteg erõszakot dolgoznak fel. Azon gondolkodom én nem régen nézek sorozatokat, de ahhoz képest teljesen más a téma, ennyire megváltozott minden rossz irányban. A régebbi sorozatok telenovellák, nevezzük bárminek teljesen más mondani valóval bírtak, mostanság erõszak, és egymás ócsárolása a téma szép romantika alig van benne. A tegnapi részben is Franco az öreget, hogy megütötte, az amit megenged magának, az már borzalom, mivel az tokó kocsiban ül ott fitogtatta az erejét egy féreg. Caridadot sem értem, miért csinált ilyet, mert ezzel úgy sem tartja maga mellet a fiát, és Marintia sem kell F-nek, várom a gyerek sorsát. Azt nagyon szeretném ha õ nagyon meglakolna ezért a sok mocskos dolgáért.
10/10
dorinalue 2016 ápr. 07. - 19:05:25 10/10
(237/379)
!!!SPOILER!!!
Hát az elõbb néztem egy elõzetest és Regina kezét megkéri ismét Jorge és igent mond, meg hogy szeretne vele boldog lenni és ezt látja David is..hát kíváncsi vagyok :O

A másik meg tényleg elképzelhetõnek tartom azt hogy Eladioval valami történni fog (én örülnék is neki legalább egy kis dráma lenne ha esetleg boldogság nem) mert láttam egy képet amin Callao fogja Julia-t aki sír és Callaonak is olyan szomorú/ideges/kétségbeesett feje van de aztán ki tudja mi az a kép..sok féle képpen lehet értelmezni és már csak 3 rész van hátra amit sajnálok..de várom a végét.. :)
Diabla94 2016 ápr. 07. - 19:01:47 Előzmény dorinalue
(236/379)
SPOILER!!!!!!!!!




Nem tudom milyen vége lesz az egésznek de szerintem Daniela halála értelmetlen volt ha David És Regina nem lesznek újra együtt és a mostani ajánló alapján nem sok esélyt látok erre bár még egy kicsit reménykedek.
malvinkicska 2016 ápr. 07. - 14:17:13
(235/379)
Sok jót nem lehet remélni, mivela téma is olyan állandóan harcba volta két család, aztána sok viszonzatlan szerelem, és csalódások, megcsalások sora,a sok intrika, mindig betartottak egymásnak. aza Franco egy akkora féreg benne egy kimondottan utálatos személy, én egyszerûen gyûlölöm.
10/10
dorinalue 2016 ápr. 07. - 09:16:58 10/10
(234/379)
!!!SPOILRER!!!
Nem tart túl sokáig a boldogság ..vagyis a héten be is fejezõdik mivel kiderül hogy Franco Eladio fia...


Mexikóban meg szerintem már nem tudják hogy nyújtani a dolgokat szerintem nem lesz nagy szám a vége.. :/ Ashmor-t lecsukták, a szennyes kis Franco meg még mindig mindenkinek az arcába nevet.
Én gondolkoztam milyen lehet a vége és az eredeti történet alapján..mivel Eladio gonosz ezért csak valami drámai befejezés lehet vagy még meghal valaki vagy a börtön de szerintem már sok jó nem lesz..mindenesetre kíváncsi vagyok nagyon :))
malvinkicska 2016 ápr. 06. - 18:34:43
(233/379)
Megnéztem a mai részt én szeretném ha kitudódna és meglakolna azért amit tett, az egy olyan féreg valaki, nincs rá nekem szebb szó, mindenkinek ártani akar, megcsinálta a gyereket és azt akarja ne szülessen meg, az a pénz és vagyon éhes Marintia, biztos nem is fogja. Gabi olyan , mint akinek fátyol vana szemén nem látja a fától az erdõt, kis buta liba, nem tudom együtt maradnak e. Az biztos most dúl a szerelem Julia és Eladio, között, gondolom amíg nem tudja, hogy Franco a fia. Daniel és Regina a kedvenceim fiatalok aranyosak, mikor együtt turbékolnak, és félti D nagyon a baráttól.
10/10
dorinalue 2016 ápr. 06. - 09:38:34 10/10
(232/379)
Hát én örülök hogy gonoszként is látom Fernando-t.
Nyilván szokatlan, mert eddig mindig a hõsszerelmes jófiú volt, de most is hõs szerelmes csak kicsit aljas..de egyébként ha jobban megfigyeled a karakterét akkor teljesen érthetõ hogy miért..én bírom..
malvinkicska 2016 ápr. 06. - 08:04:42
(231/379)
Köszönöm így már van reményem, hogy együtt lesz a két fiatal, Danielat nem szeretem soha baj keverõ kis számító dög, mindig az kellet neki aki Reginanak. Fernando a kedvenc színészem de ebben a szerepben nem tudtam elfogadni, nekem itt nem az aki szokott lenni, biztos soknak tetszik de én most kivétel vagyok. Arturonak jobban áll mikor olyan zabos.
10/10
dorinalue 2016 ápr. 05. - 20:29:32 10/10
(230/379)
!!!SPOILER!!!
Egyébként azt hiszem a 81. részben mondja el Arturo Julianak hogy Eladio Franco apja.
Aztán persze ledöbben mikor kiderül hogy Caridad az.
El is költözik otthonról de végül Eladio megy el és Julia marad a házban.
David és Eladio között meg lesz egy megható beszélgetés és onnan hogy Julia és Eladio szétmennek nagyon sajnálom Eladiot mert sokszor nagyon megható tud lenni.
Valamint még talán egyszer lekevernek egymásnak egyet Eladio és Arturo.
Julia és Eladio válása annyira szomorú.:( Én végig sírtam.
10/10
dorinalue 2016 ápr. 05. - 20:25:15 10/10
(229/379)
!!!SPOILER!!!
Ami azt illeti én spanyolul nézem a kezdetektõl.
Rengeteg változás lesz, például Eladio és Julia valamint Arturo és Nina is elválnak.
Miguel és Consuelo csak összejönnek.
Valamint pár résszel ezelõtt Julia és Arturo összejöttek de kb. két résszel ezelõtt Julia szakított vele.
Nina és Eladio nagyon jóban lesznek és Daniela nagyon szeretni fogja Eladiot..felnéz rá.
Daniela és David összejönnek, valamint Jorge és Regina ..Jorge meg is kéri a kezét de a lány visszautasítja David pedig nemrég szakított Danielaval.
Justinó és Clara összeházasodnak.
Marintia megszüli a gyerekét.
Az aljas Franco meg csinálja az ostobaságait.. Daniela sem véletlenül halt meg (Ashmore és Franco szövetkeznek)
malvinkicska 2016 ápr. 05. - 19:11:38
(228/379)
Monse halála ha úgy veszük valóban lehet balesetnek is nevezni, mivel drogozott és nem volt stabil, Erick visszament nagyon bizonyítani akarta mennyire oda van érte , de monse ellenkezett, és mentek addig, addig dulakodtak a korlátnál találták magukat és ráesett az autóra de nem dobta meg E, ennyi volt, a másik elkerülte a figyelmem, mert a hapsi elment dolgozni, és a távolság nem tesz jót egy kapcsolatnak, és szerintem Clara kiábrándult belõle, én egy ideig tekerve néztem és ennek nem sokat tanúsítottam.
syuzi 2016 ápr. 05. - 18:32:35
(227/379)
Gaby remélem hogy a sarkára fog állni végre

Monse hogy halt meg valaki le tudná írni vagy priviben el tudná küldeni?

Meglepett hogy a végén Regina és David nem lesznek együtt és szegény Dani is meg fog halni:(

Valaki írja már le nekem hogy Clara és Fransisco mikor és hogy szakitottak? Mert Clara már a szomszédjával jár õvele is szép párt alkott Clara
malvinkicska 2016 ápr. 05. - 18:20:08
(226/379)
SPOILER én is belenéztem, ami ezek után lesz és nem akartam hinni a szememnek, Regina és David nem lesznek együtt, és pont miattuk nézem és drukkolok nekik, akkor ezek szerint lesz itt még meglepetés bõven. A mai részben nagyon haragudtam Caridadra és Marintiara együtt szövetkeznek szemetek az ilyen emberek az én szemembe. Az nagy volt mikor Gaby megkérdezte azta csaló férjét mikor akarta vele közölni, hogy Eladio az apja, gondolom, most már megtudja Julia és kezdõdik ereszd el a hajamat, mert az biztos elhagyja Eladiot.
10/10
dorinalue 2016 ápr. 05. - 17:30:17 10/10
(225/379)
!!!!!SPOILER!!!SPOILER!!!!!!SPOILER!!!!!






Már nagyon várom a vasárnapi finálét! :)
A tegnapi rész, hogy Dani meghalt :/, elég váratlan volt.
Már nem tudom még ebben a pár részben mit fognak alkotni, de reménykedem hogy valahogy csak Eladio javára borulnak a dolgok. :)
malvinkicska 2016 ápr. 04. - 19:01:33
(224/379)
Arturo és Eladio fel váltva rosszak, de most A túl tesz még E-n, nem tudom miért nem érti meg a lánya szereti Davidot, itt csak állandóan egymást bántják , nem könyörülnek senkin. Franco milyen szemét , most gyereke lesz M-nek tõle, és még caridad is arra biztatja tartsa meg, pedig nem õt fogja elvenni, hanem Gabit , mert az gazdag. Az öreg nem szimpi de most igaza van amiket mondott Fracóról. Nina jajgatott annyit a fele sõt a negyede elég lett volna, nevetséges mivel õ a fiatalabb, mint Erick.
Mia1234 2016 ápr. 04. - 16:45:15
(223/379)
Amit Arturo mûvel Reginával, az szégyen-gyalázat!
A legeslegundorítóbb dolog - pláne egy szülõ részérõl - az érzelmi zsarolás, ha ezt meg ezt nem, vagy nem úgy teszed, ahogy én akarom, akkor nem szeretlek.....
Akkor már inkább Eladio durva, nyers szókimondása.
10/10
Milibindi 2016 ápr. 01. - 20:58:56 10/10
(222/379)
Már a mai részben volt!
SPOILER Erick túl éli azt tudom.
syuzi 2016 ápr. 01. - 18:18:10 Előzmény Milibindi
(221/379)
Erre kiváncsileszek hogy végül hogy halt meg Monserat
Ericel mi történt ? mert nem láttam elejétõl a mai részt

Clara és Fransisco már nincsenek együtt mi lett Fransiscoval?

Jó volt a mai rész is:)
malvinkicska 2016 ápr. 01. - 06:29:43
(220/379)
Nagyon aranyos vagy éppen akartam kérdezni, mivel a nyakláncot Nina felrakta és a barát megismerte. A barát fog belerondítani Reginaek kapcsolatába, mert nagyon legyeskedik körülötte. David féltékeny valahol meg is értem, mert attól tart elveszíti.