6/10
tuvics13 2011 febr. 06. - 22:02:58 6/10
(23/83)
Szégyen gyalázat.

Spoileres!

Nagyon jól megírták elõttem. Minek erõltetik azokat a "zenész, repper" fekákat... színészi munkájuk egy darab nulla.
Az operatõri munkát, ötletet simán lopták.
Erõsen éreztem benne a robbantásos olasz melós részt. ...és még lehetne tetõzni, de minek.
Kiszámítható, kapkodós vágások, logikátlan és összefüggéstelen. Szerintem is érvényes a TÚL NAGYOT AKARTAK kanyarítani elv.
Gyenge, egyszer nézhetõs B kategóriás. (pedig H.K, P.W húzó neveknek számítottak - nem is értem ebben mi fantáziát láttak)
Rajongóknak ajánlott talán. Bár a végén örültem, hogy Rihanna megbosszulta a verését, néhány kopó lövésével!

MAX 10/6
10/10
RobertDowneyJr 2011 febr. 06. - 14:28:07 10/10
(22/83)
SPOILERT TARTALMAZ!:)

Nekem teszett, izgalmas film :) Chris Brown meg T.I nagyon alakítanak szerintem. Kifejezetten nagyon vert a szívem mikor a rendõrök üldözték Christ. Nekem bejött :)
10/10
5/10
beo71 2011 febr. 04. - 13:24:58 5/10 Előzmény gusztavka
(21/83)
Nekem is kapásból ez jött le.A magyar címe Tökéletes bankrablók vagy mi a fene lenne,erre az elsõ momentum bénaság,teljesen hiteltelennek éreztem.
5/10
beo71 2011 febr. 04. - 13:21:31 5/10
(20/83)
Lehet,hogy velem van a baj,túl sokat várok egy-egy filmtõl,de itt végig az járt az eszemben,hogy micsoda nagy film volt a Tiszta románc(10/10),de még az Olasz meló(8/10) is legendának hat egy ilyen film után.Tudom,nem lehet minden film egy Szemtõl szemben(10/10),mégis eleve,olyan gagyi érzésem volt(már bocsánat)amikor egy B-film annyira A kategóriás akar lenni.Az elõadókat nem ismerem,színésznek bénák voltak(itt nem elég a "niggeres"járás)Zoe Saldanat nem is értettem miféle szerepe volt.Szerintem nem sikerült stílusosan lopkodni,bár a munkatársaim nem ezzel törõdtek,élvezni tudták,nekem sajna nem sikerült.Éppen nézhetõ:5/10.
thereaper 2011 febr. 02. - 20:13:03
(19/83)
Jó film lenne de a katarzist nem szabad túl erõltetni. Nem illik hozzá a drámai befejezés meg az egyebek. 10/6 de többet nem nézem meg
kovy007 2011 febr. 02. - 09:52:04
(18/83)
jó film lenne csak azt nem értem, hogy normális szinészek mellé minek kell ilyen nagy tehetségeket berakni, hogy cris bron meg TJ - direkt írtam rosszul a nevüket -. Tudom, hogy producer meg színész meg énekes meg énekesõ meg rendezõ meg rapper meg kameraman meg mindenben jók de akkor is. Annyi a színészi játékuk mint egy darab kõnek.
8/10
King Diamond 2011 jan. 29. - 18:58:12 8/10
(17/83)
Úgy látom a Port szerkesztõk lazsálnak mostanában a magyar címeket illetõen, ennek a filmnek Tökéletes bûnözõk lett ugyanis a címe.
Nem teljesen értek egyet az eddigi hozzászólókkal, amit egy akciófilmnek nyújtania kell, azt teljes mértékben megteszi ez is (ezeket tegnap már megemlítettem a Rohanásnál). Egy percig sem volt unalmas, amitõl az akciófilmeknek általában az egyik gyenge pontja, ha ellaposodik. A szereplõk is jók voltak, a zene is pörgött, a sztori ötletes volt (az, hogy hasonlított erre-arra, na és..). Történetileg (bankrablásos sztori) kicsit hasonlított a tavaly ilyenkor bemutatott Szállítmányra. És annak ellenére, hogy a két film felépítése viszont eltér egymástól, mindkettõ remek akciófilm szerintem. Matt Dillon mindkettõben szerepelt. Az tényleg kicsit hihetetlen volt, hogy nem tudták elkapni azt a menekülõ srácot, és mennyit bírt futni, meg ugrálni ide-oda. Egyszer mindenképp érdemes megnézni, fõleg azoknak, akik szeretik a jó akciófilmeket.
8/10
xzibit2010 2011 jan. 29. - 18:03:24
(16/83)
Amikor megláttam, hogy az egyik kedvenc rap elõadóm (T.I. aki Ghost-ot játssza) és Chris Brown is szerepel egy azon filmben gondoltam ezt nekem látnom kell! Plusz még meg volt fûszerezve egy kis Zoe Saldana-val, aki számomra TOP10es nõ.... pfffúúú... MUST SEE! Nah meg a Hayden Christensen & Paul Walker páros, akiknek sok más filmjét is láttam.

Nahszóval kicsit többet vártam a filmtõl, de még mindig jobbra sikeredett, mint az Ocean trilógia, mert azért hasonlít a két mû!

10/6
hernyo05 2011 jan. 28. - 21:09:52
(15/83)
Én valahogy már nagyon vártam a sok képregény-feldolgozás meg sok CGI-ra épülõ film mellé valami ütõs akcióthrillert. És megkaptam. Nem lenne helyén való ezt a Szemtõl szemben-hez meg más hasonló filmekhez hasonlítani, szerintem ez a film sem egy erkölcsi témákat boncolgató alkotásnak készült csupán szórakoztatni kívánt és azt jól tette. A vége tényleg gyengére és erõltetettre sikerült plusz a lopások sem jó pont, de van jó fényképezés, szereplõgárda és tempó, no meg izgalom. Szolid kis bankrablós céllövölde. 8/10
greeen 2011 jan. 28. - 07:01:55
(14/83)
Hát igen a film mindenkit kiakart szolgálni kicsit.Mármint akik ehhez a mûfajhoz vonzódnak fõleg.Mégis ez a sokszínû sokrétû megfelelni akarás fosztja meg a mût magát attól ami minden filmet kicsit kiemel a többi közül vagyis az egyediségtõl.Az nyomokban sincs benne.A mindenáron szórakoztatás az elsõdleges ,mégis megfûszerezve de elnagyolva kicsit néhány "erkölcsi" klisékkel.De ez nekem nem igazán jött át.Mármint nem hatott úgy mint egy klasszikus szemtõl szemben és hasonló filmeknél.De igazából ilyen filmekhez talán nem is kellene hasonlítani.Nem a színészeken múlott ez hisz a filmbéli szereplõk nagyrészt kibontatlanok maradtak a rendezõ által, sokkal inkább a "szórakoztató akció" javára fókuszálva. 6/10
Wolfeinstein22 2011 jan. 27. - 01:52:05
(13/83)
Nem lett volna rossz, még megértettem volna a koppintásokat is, de a végét nagyon csúnyán oldották meg. Ez a zenei hatás alatt lassítva mutatni egy akció filmben a lényeges akció mozzanatokat, olyan mintha egy krimiben hosszú ideig mutatják mit követ el a gyilkos, aztán huss és már el is kapta Calambo. Ehelyett ha kiírják a zsaru haverját a történetbõl, semmivel nem lett volna kurtább a fõ cselekmény, csak legfeljebb egy színésszel kevesebb kap gázsit.
Azért egyszer meg lehet nézni. 10/6,5
6/10
Carlo Abarth 2011 jan. 26. - 01:18:12 6/10
(12/83)
Igazat adok nokekaának
"Egy kicsit Szemtõl szemben, egy kicsit Olasz meló"

De azért igazából meg sem közelíti egyiket sem!!Azért erre a filmre nem úgy fogunk emlékezni mint pl:A Szemtõl szemben Al Pachinoval és R.De Niroval,hogy igen ez egy remekmû!

Ja hát és igen Chris Brown egyik jelentben annyit fut és ugrál hogy egy Olimpiai bajnoknak és kommandósnak is sok lenen.....

max:10/6-7,de a 7 az már csak jó indulatal....
7/10
offtopic
wukovsky 2011 jan. 25. - 14:07:03 7/10
(11/83)
Egy kicsit vegyes érzelmekkel vagyok a film iránt.

Tényleg mondhatni pár film egyvelege.

Ami nagyon jól kijön, hogy a rendõrök nem mindig jobbak, mint a bûnözõk. Az apa, aki bacik elvinni a lányát, amikor az végre vele van, mert hajtja az ügyet, aztán meg kesereg, hogy a volt neje nem engedi látni, ez is tipikus Pacino a szemtõl szemben.

Összeségében nem volt rossz film, de mégsem az az igazán jó.

És még egy plusz tanulás, onnantól kezdve az már nem a testvéred, csak egy drogos sz@r darab, és ha ilyen melóban utazol, akkor nem törödesz vele, mert ez lesz a vége.

Az oroszok azért elég viccesek voltak, még kb egy ember leszedhettek volna. Nem hiszem, hogy nem kaptak soha semmilyen kiképzést, hogy hogyan kell rajta ütni. egymás melett besétálunk, aztán puffogtatunk a sörétesünkkel, nah ne már!!!!
6/10
Oshi80 2011 jan. 24. - 22:40:03 6/10
(10/83)
Az elsõ 1 óra kissé uncsi.... de a maradék pörög.... 10\6-7
nokeka 2011 jan. 19. - 07:45:43
(9/83)
Egy kicsit Szemtõl szemben, egy kicsit Olasz meló, meg egy kicsit Tiszta románc. De azért f@szán megcsinált film.
A hotel jelenet nagyon ott van!
10/10
Sexologus 2010 dec. 30. - 15:48:41 10/10
(8/83)
Szerintem jó film, izgalmas, akciódús, bár néha kiszámítható, akkora csavart nem raktak bele, de mindenesetre érdemes megnézni!
6/10
gusztavka 2010 dec. 24. - 15:13:10 6/10
(7/83)
Egyszer nézhetõ, közepes film. Már az eleje el van szúrva. Menekülési út, az épület tetején, arra építve, hogy leszáll a TV-s helikopter. És ha nem száll le? Teljesen logikátlan volt.
10/10
sawmovies 2010 dec. 23. - 01:34:34 10/10
(6/83)
nagyon jó film végre egy nyálmentes akciófilm! :D az imdb 5.5 értékelés eléggé vicces szerintem...
10/10
mclane 2010 dec. 21. - 18:13:32 10/10
(5/83)
Nagy film megnéztem,csak ajánlani tudom
6/10
Carlo Abarth 2010 dec. 17. - 21:40:23 6/10
(4/83)