Téma: X-Faktor

lilalibaláb 2013 szept. 29. - 22:19:35
(159/1899)
Megint Geszti mentoráltja fog nyerni. Kár, hogy ezt a tehetséges fiúmezõnyt ez a liba kapta. Remélem kellemes csalódás ér vele kapcsolatban.
2/10
Semprini 2013 szept. 29. - 22:02:24 2/10
(158/1899)
Basszus, ezt nem hiszem el, rettentõen utálom Gesztit de mégis azért kell drukkoljak hogy az õ mentoráltja nyerjen megint!
1/10
southwind 2013 szept. 29. - 21:49:54 1/10
(157/1899)
mondjuk annak az ilonának jobb hangja van, mint gabikának, nem bírja a konkurenciát
Aki bújt, aki nem 2013 szept. 29. - 21:34:16
(156/1899)
Ez tök jó volt:

"Még sosem volt ilyen erõs a mezõny"

"Felõlem õ mehet"
"Simán mehet"
"Tõlem is mehet"



Hát kurva erõs a mezõny:DDD
2/10
Semprini 2013 szept. 29. - 21:11:12 2/10
(155/1899)
A próféta szóljon belõled, én a múltkori szereplése alapján azt írtam, hogy a TOP6-ba várom minimum, ha már tavaly kiesett a mentorházban, teljesen indokolatlanul. Akkor se értettem, de most kiköszörülhetik a csorbát, ha van egy kis eszük. Úgy tûnik a mentorokat is lenyûgözte dóri teljesítménye, ami nem is csoda.
bandikabandita 2013 szept. 29. - 21:07:36
(154/1899)
Dóri nekem is nagy kedvenc, õrületesen tehetséges. Remélem, idén már bekerül a 12-be. Esetleg végre egy nõi gyõztese is lehetne az X-Faktornak. Persze Dóri személyében.
2/10
Semprini 2013 szept. 29. - 21:00:58 2/10
(153/1899)
Na, Danics Dóri szokás szerint most is lemosta a mezõnyt.
bandikabandita 2013 szept. 29. - 20:48:28
(152/1899)
A zenekaroktól a plafonon vagyok. Engem az összes irritál, egyáltalán nem tetszik egyik sem. Fõleg ezek a metálos arcok, akik végigordibálják a dalt. Komolyan tartok attól, hogy az egyik ott kap agyvérzést a színpadon, annyira erõlködik, vérvörös a feje. Hallani is lehet, hogy nem megfelelõ technikával dolgoznak. Talán az a 2 gitáros-1 énekes fiatal srácos felállást tudnám elviselni.
2/10
Semprini 2013 szept. 29. - 20:44:45 2/10
(151/1899)
Annyit elismerek, hogy a fiúmezõny most valamivel erõsebb mint tavaly (igaz, ezzel még nem sokat mondtunk, mivel a tavalyi kriminálisan gyatra volt), a nõi viszont összehasonlíthatatlanul gyengébbnek tûnik, legalábbis azok alapján amit eddig mutattak, azt meg nem hiszem hogy pont a legjobbakat nem mutatják soha. A zenekarok sem igazán jók, ott talán kettõt mutattak aki közepesnél jobbak voltak.
bandikabandita 2013 szept. 29. - 20:37:35
(150/1899)
Azért lényegesen erõsebb idén a mezõny, mint tavaly. 12-t (hármat-hármat minden kategóriában) talán én se tudnék kiválasztani, de a fiúk közül simán.
2/10
Semprini 2013 szept. 29. - 20:30:05 2/10
(149/1899)
Azt mondja Tóth Gabi: annyi a tehetséges fiúénekes az idén, hogy nem tudom, hogy fogunk kiválasztani hatot."

Sztem annyira gyenge a mostani mezõny, hogy összesen nem tudnék kiválasztani hat igazán jót. Ráadásul a döntõbe 12-en kellenek, annyi jó meg végképp nincs a felhozatalban, mármint úgy értem, hogy igazén jók, ne középszerûek. Tóth Gabi egyébként titkolni se nagyon igyekszik, hogy elsõsorban a fiú mezõny érdekli, ott is azok, akik külsõre megfelelnek az ízlésének, ettõl lesz még irritálóbb a számomra.
Aki bújt, aki nem 2013 szept. 29. - 19:54:46
(148/1899)
Nem tudom tavaly, h volt, mert nem néztem.

Azzal magyarázták, h tévéképernyõn keresztül egész más...de sztem ez nem igaz.

ui: nem 70 embert csak 50-et, csak robi mondott 70-et.
-csengõzoli-- 2013 szept. 29. - 19:43:59 Előzmény Aki bújt, aki nem
(147/1899)
Ezt a logikai bakit én sem értettem.
Tavaly is így volt?
JAj,továbbjutottam 4igennel!!! Ja nem, kiestem,mert kurvaszr vagyok... :D
Aki bújt, aki nem 2013 szept. 29. - 19:00:19
(146/1899)
Ami sztem kurva gáz, hogy halálba dícsértek mindenkit az elõválogatón, aki bejutott, aztán elküldtek 170embert a táborba, akiket 3csoportra osztottak, amibõl 70emberrel közölték, h megnézték újra a videóját és sajnos haza kell menniük.
Sztem ez kurva gusztustalan, h az elsõ teljesítményükért kerültek be és ugyanezért is mentek haza...ezt hogy?
2/10
Semprini 2013 szept. 29. - 18:12:39 2/10
(145/1899)
Hát szerintem meg mind a négy mentor totál alkalmatlan. Oké, Gesztinek már nyert mentoráltja, de akkor se igazán értem, mit keres itt, ráadásul minden szériában egyre nagyképûbben viselkedik, mintha õ sz@rta volna a spanyolviaszt, holott a zenéhez, énekléshez a világon semmi köze nincs. Õ egy szövegíró, rapper, reklámszakember, de NEM zenész!
Alföldi a mûvészszínház területérõl érkezett, a showbizniszhez nincs köze egyáltalán, õ itt a megmondóember, ezért idáig zsûritagnak tényleg õ volt a legjobb, mivel kertelés nélkül megmondta, ha valaki nem talált tehetségesnek, de mentornak szerintem túl nyers és durva lesz, persze van akinél ez a stílus elfogadható, nálam messze túl van a tûréshatáron.
Tóth Gabi nekem legalább annyira kakukktojás mint Szikora. Mentornak és zsûritagnak egyaránt alkalmatlan. Értékelései hihetetlenül primitívek, ugatja a szakmát, énekesnek se a legjobbak közé tartozik, de Keresztesnél azért valóban jobb egy paraszthajszállal.
Szikora nálam az abszolút no comment kategória, holott a szakmai múltját illetõen neki lenne a legtöbb keresnivalója a zsûriben de sokszorosan bebizonyította már az alkalmatlanságát és ezen az se változtat, ha netán az õ mentoráltja fog nyerni.
Ha rajtam múlt volna, Maleket mindenképp bent tartottam volna, mivel õ volt az EGYETLEN hozzáértõ a csapatban. de azt kell mondjam, hogy Tóth Gabinál illetve Szikoránál még Nagy Feró is ezerszer jobb volt, rajta legalább lehetett szórakozni néha.
bandikabandita 2013 szept. 29. - 18:10:42
(144/1899)
Némi elõzetes információk birtokába jutottam...Geszti Péter és a Barátok Köztös srác, Bozsek Márk pár napja Budapesten arról beszéltek, hogy hogyan kellene majd emelni Márk produkcióinak színvonalát az elsõ élõ adástól a döntõig (feltéve hogy Márk is eljut a fináléba).
Ebbõl ugye 2 dolog derül ki idõ elõtt, az elsõrõl már ma meg is bizonyosodhatunk:
1, Geszti lesz a fiatal srácok mentora
2, a 3 fiatal srác közül 1 tuti Bozsek Márk lesz.
Irgum76 2013 szept. 29. - 17:40:41
(143/1899)
én más szemszögbõl nézem a mentorokat
engem nem az foglalkoztat, hogy ki mit tett le az asztalra hanem, hogy mint mentor hogy fog tevékenykedni

Tóth Gabi lényegesen jobb énekes mint Keresztes Ildikó volt
többet ért a show business-hez ha másból nem abból látszik milyen jól eltudja magát adni
az más kérdés, hogy mint zsûri tag szörnyen irritáló és a "te annyira jó vagy" kimeríti nála a kritikát
de mint mentor jó tanácsokat adhat friss, naprakész, színpadi megjelenésben a topon van

Geszti veterán a showban több sikeres projektje volt mint menedzser reklám céget vezet
abszolút jó mentornak

Alföldi nekem kicsit irritáló alapvetõen korrekt de néha elõveszi az igazgató korában ráragadt allûrjeit és goromba stílusban magas lóról kezdi osztani az észt
maximalista, rengeteg emberrel foglalkozott, mint igazgató õ is ért showhoz

Szikora nálam a kakukktojás jókat szórakozok rajta mint zsûritag abszolút elfogadható kell a sokszínûség
de mint mentor milyen tanácsokat fog adni azt nem tudom
"tedd bele szíved, lelked", "érezd a szeretetet", "csak ügyesen"
kb ennyit nézek ki belõle
mentorként ki kéne tudni állni mentoráltjai mellet küzdeni értük ha kell
ez neki nem fog menni csak a csikidam
hunzizz 2013 szept. 29. - 16:17:52
(142/1899)
Sziasztok! Eddig bírtam hozzászólás nélkül...
T.Gabi. Egy vicc. Bakker, mi a lótüdõt keres itt az, aki a magyar popzene asztalára egy hangyabokányit tett csak le eddig az asztalra...jó,jó..igen sóbiznisz,"mutatós" hölgyike,T.Vera húga, már mûcickós,táncikált is kicsit (nem rosszul)oszt ennyi. Hangja nem rossz, de csak ha nem látom.
Alföldit rühellem mint a ....(nem a legutóbbi rockopera miatt,de ezért is)DE, õ egy színész, nem is rossz és baromira jól eltalálják filmekben szereplõ bizonyos karakterekhez a hangját.No, nem mellesleg színházi szakember,volt igazgató, nem is akárhol...õ stim,"asztal megterítve."
Szikora. Nem a stílusom, sem a zenéje, sem a stílus, viszont, basszus R-GO-n (is)nõttem fel, buli kihagyhatatlan volt a 80'as években nélküle. "Asztalt megterítette."
Geszti.Rap-ellenes voltam anno (Depeche Mode-os korszak),de õ is tudott bulit csinálni.Kritikái, a versenyzõkkel betalál,de néha olyan érzésem van,mintha tényleg az S betû két vonallal függõlegesen áthúzva,lebegne a véleményével párhuzamosan.(ezért a mûsor, ezt is tudom) Õ is zenél pár évtizede, stílusát,karakterét is megmutatta, nem kicsit.
Hogy kik más ülhetnének helyükön?! Az már politika lenne tõlem, ezt nem akarom és akarnám idehozni.Arról lehetne sok vita, kinek-ki...
(Ha politika beszélne belõlem...huhuuuu...egészen más mûsort vezetne az a négy, akit választanék..:)
A versenyzõ felhozatal, nagyon gyatra, egy-két kivétellel.
Szóval az a harci helyzet, itt a susi,(vastagon aláhúzva)pofi,duda,kisebbség iránti odaadás(felszines),nézettség és még sorolhatnám a sok liberális gondolkodásmódhoz tartozó szinonímákat.

De hová tûnt (nem Damon Hill) Tarány Tamás???
:)
-csengõzoli-- 2013 szept. 29. - 08:57:30
(141/1899)
Pontosan errõl van szó.
Ez nem tehetségkutató,hanem showbiznic.
lilalibaláb 2013 szept. 29. - 08:48:30
(140/1899)
Túldimenzionáljátok ezt a dolgot, úgy tesztek, mintha bármiféle komoly tétje lenne ennek az egésznek. Minden normális fiatal élete arról szól, hogy kipróbálja, megméretteti magát különféle területeken, amikrõl azt gondolj, hogy megy neki, azáltal majd "megváltja a viágot". Aztán vagy kiderül, hogy tévúton jár, vagy eltalálta az irányt. Ha tévúton jár, megy másfelé. Mi van ebben? Semmi. Kiheveri.

Másrészt meg magát a tétet dimenzionáljátok túl. Mintha innen bárki is megválthatná a világot. Tavaly is vérre menõ küzdelem volt a másik X faktor topikban az akkori versenyzõkrõl, a korábbiakról, minek? Hol vannak már õk? Már az egykori gyõztesek sincsenek sehol ahhoz képest, amit vártak ettõl, nemhogy azok, akik valaha egyáltalán bekerültek az élõ showba. Ódákat zengtek tavaly is mindenkirõl, de egy sem volt köztük, akit mondjuk Malek magával vitt volna az USA-ba, vagy Geszti a verseny után is foglalkozott volna vele, pedig õ nem hagyja a pénzt az utcán heverni.
Ki emlékszik már az elsõ, második, harmadik teljes élõ show mezõnyre? Hol van a simogató hangú lány, aki épp babát várt, szült a fekete férjétõl? Hol van a kis Kovás Vera, Baricz Gergõ és akiknek már a nevét sem tudjuk?