Téma: Barbarian

5/10
MonaLisa27 2022 nov. 01. - 17:41:30 5/10 Előzmény Laiannon
(13/33)
Azt hogy le sem merték adni a mozik nem a Terrifierre 2 re mondták? Én arról olvastam, hogy rosszul lettek a nézők, meg ilyesmi. Ennél a filmnél durvább volt jóval, de azért nem lettem rosszul, nem jött hozzám a mentő és nincsennek álmatlan éjszakáim :)
5/10
MonaLisa27 2022 nov. 01. - 17:37:28 5/10
(12/33)
Szerintem elég gyenge film. Maga az alapötlet jó lenne, csak valahogy túl lapos..... A szerelő ruhába öltözött férfi? Aki baba holmikat vett? Róla nem sok mindent mutat be, még is lehet sejteni, hogy ki lehet. Neki lehet köze lesz a pincéhez. A vége kissé lezáratlan, talán lesz folytatása. Ennél csak tán pörgősebb -parásabb lesz, ha nem akkor tényleg elég felejthetős .
1/10
3,14159 2022 okt. 31. - 21:55:03 1/10
(11/33)
Horrorok közt szerintem egész jó film, bár láttuk már ezt a témát más csomagolásban.
Az 1 pont az erőltetett pc propaganda érdeme.
3/10
UncleSam 2022 okt. 30. - 22:57:54 3/10
(10/33)
B-kategória...
2/10
Koztom 2022 okt. 29. - 20:29:10 2/10
(9/33)
A félénél még reménykedtem, aztán egy szokásos ócska gagyi lett, kár érte.
1/10
Laiannon 2022 okt. 28. - 23:05:44 1/10
(8/33)
Beharangozták, hogy annyira para, hogy itthon le sem merték adni a mozik. Gondoltam, megnézem. Bár ne tettem volna. Eldobtam másfél órát a semmire.
10/10
k11zoltan 2022 okt. 28. - 22:17:00 10/10
(7/33)
Tetszett a film, ajánlom.
Akinek nem tetszett, az még az egyszerű történetet sem tudta megérteni.
Szerintem a gonosz is rendben volt.
Végre nem CGI!!!
5/10
Sátánistapistaapápista 2022 okt. 28. - 20:12:28 5/10
(6/33)
Hááát,nem is tudom...eléggé felejtős egy film,pedig igyekeztek egy többszálas történetet összehozni,amivel még nem is lett volna bajom,nade a megvalósítás!
Maga a főgonosz annyira szánalmasan béna volt,hogy nem igazán lehetett parázni tőle.
Justin Long alakítása a Tusk-ban szuper volt,szinte utánozhatatlan,míg itt egy full gyenge balféket sem tudot kipréselni magából. A kissé lerágott csontnak számító froggingos filmek (amikor para figurák laknak titokban az amcsi házak falai mögött) után most egy pinceszörnnyel és annak háttértörténetével próbálnak új életet lehelni a műfajba,de sajnos nem sikerült nagyot dobniuk. Nem akarom lehúzni,mert kb a dolgok fele tetszett (az elindított szálak,a különböző történetek elválasztása és összehozása,a helyszin),de pont a főelem gyatrasága mégiscsak ront az élvezhetőségén,illetve az,hogy a sztori 90 százaléka életszerű - vagy némi jóindulattal akár annak is tekinthető - míg az utolsó jelenet teljességgel nonszensz,csakazért hogy legyen mégegy,máskülönben a sok gagyi miatt végülis várható igazságszolgáltatás és final fight, és ez azért nagyon elüt az addig felvezetett reális vonalvezetéstől.
5/10.
6/10
User Friendly 2022 okt. 27. - 22:22:12 6/10
(5/33)
A sztori nem egy nagy megfejtés, de nagyon jól van felépítve. A karakterek egy horrorhoz képest jól ki vannak dolgozva, a feszültséget jó érzékkel adagolják, az atmoszféra végig megvan, a színészekre sincs panaszom.
Nem tökéletes, de kiemelkedik az utóbbi évek gyenge horror felhozatalából.
1/10
lowbudget 2022 okt. 27. - 14:52:04 1/10
(4/33)
primitív ostobaság, bugyuta hülyeség
9/10
velo 2022 okt. 27. - 02:10:54 9/10 Előzmény SecondMoon
(3/33)

A férfi a ház eredeti pszichopata tulajdonosa abból az időkből, amikor a környék kietlen drogtanya helyett még békés kertvárosként volt ismert, de már borítékolható volt, hogy le fog pusztulni. A faszi nőket rabolt el, akiket levitt a pincébe és ott fogva tartott, megerőszakolt, videóra vett stb. Azért vette a babacuccokat, mert valamelyik elrabolt nőt éppen teherbe ejtette. Gyerekeket csinált nekik majd a gyerekeket is megerőszakolta... A mutáns nő is egy ilyen vérfertőző kapcsolatból keletkezett szörnyszülött és a végén az ágyban fekvő fickó az, aki a film közepén bevásárolt pelenkákat stb és aki végül soha nem hagyta el a házat. Végig a pincében élt a mutánssal (aki a saját lánya valamelyik lányától) azután is, hogy feltételezhetően elárverezték az ingatlant, a színész csávó meg befekzetési céllal megvette. A jelenet azért került bele, hogy a néző képbe kerüljön az előzményekkel kapcsolatban

9/10
velo 2022 okt. 27. - 02:06:07 9/10
(2/33)
Szerintem nagyon jó film, igazi horror/thriller csemege, az utóbbi évek egyik legjobbja. Pár kötelezően túltolt dolgot leszámítva próbált a realitás talaján maradni és a szereplőknek sem voltak különösebben agyament húzásai, mint a zs kategóriás horrorokban szokás és amire felhúzza a néző a szemöldökét... összességében tényleg egy jól ósszerakott, korrekt film lett, nem véletlen az imdb magas pontszám.
1/10
SecondMoon 2022 okt. 26. - 18:53:56 1/10
(1/33)
Borzasztó gyenge film. Még jó is hogy moziba nem kerül, ha jól tudom, mert kb 5 percet leszámítva tömény unalom. Ki lehetett volna hozni belőle egy jó filmet , mert maga az ötlet nem volt rossz. SPOILER!!! Van benne az a férfi aki bemegy babacuccokat venni , majd bemegy egy házhoz , ott bezárja az ablakot. Neki mi volt a szerepe a filmben, vagy ki volt Ő egyáltalán? Olyan volt mintha egy másik filmre kapcsoltam volna mert nem állt össze a kép, hogy Ő ki és mit csinált ott? Aztán ott van az, hogy miután elütötték a szörnyet autóval, és lerepült egy magas víztorony tetejéről, még mindig élt. Az ilyet főleg nem bírom egy filmben. Az egész film egy hülyeség úgy ahogy van. Aki nem akar másfél órát elb.ni az életéből , ne is nézze meg.