perry 2008 aug. 17. - 22:34:06
(66/166)
Igen az ön véleményét már ismerjük.
perry 2008 aug. 17. - 22:26:42
(65/166)
De nyugi majd csak elfogyunk valahogy.
perry 2008 aug. 17. - 22:25:16
(64/166)
bocsika édeském de közben volt egy II.Világháború
vpeti88 2008 aug. 17. - 22:04:49
(63/166)
Nem tudom mit vártál. Ha a zsidók elvegyülnének és nem akarnák, hogy a kezük minden pénzen rajta legyen és nem lennének hatalomvágyóak akkor nem róluk beszélnének és nem szidnák õket. Mondjuk ezzel én is úgy vagyok, hogy menjenek haza a románokkal és a kínaiakkal együtt.
A filmhez kapcsolatosan én nem örülnék, ha a városomban lennének ilyen külön nemzetiségi helyek.
Nálunk inkább a kínaiak vannak nagyon elszaporodva az elmúlt 5 évben a belvárosunk úgy néz ki, hogy minden második bodéban(bolt) kínai töri a magyartot és próbálja eladni az 52es cipõjét ami még egy normál számozású 44esnek sem felel meg. Én szívem szerint mikor elmegyek a belvárosba szívesebben látnék magyarokat, de lassan már nagyon kevés akad :(
A zsidókhoz visszatérve:
Pár dolog ami nekem nem tetszett:
Idézet a Közép isk. 4-es tk.-ból, ha valaki életében nem látott volna ilyet:
1929: "A magyar értelmiségi zsidó származású tagjainak aránya:
Kereskedelmi köztisztviselõk 50%-a
Ügyvédek 49%-a
Orvosok 33%-a
Újságírók, szerkesztõk 33%-a
Ipari és pénzügyi magántisztviselõk 33%-a
Színészek 25%-a
Pedagógusok 3,6%-a
Közigazgatási tisztviselõk 1,7%-a"
Mindenben benne voltak elég rendesen, hogy a népet félre is vezethették a sajtó által vagy hatalmilag irányíthattak is.
perry 2008 aug. 17. - 21:36:30
(62/166)
Az igazi Hungarikum az ellenkezõje lenne.
voitto 2008 aug. 17. - 21:33:18
(61/166)
Azért az elszomorít, hogy van egy tévémûsor a régi pesti zsidónegyedrõl, mire rögtön kiesik az iskolapadból pár Móricka, akiknek mindenrõl ugyanaz jut eszükbe: "Azok a mocskos zsidók..."
offtopic
Miki1900 2008 aug. 17. - 21:26:47
(60/166)
ja és hiszek az ufókban!
csak még a föddön nem jártak!
Miki1900 2008 aug. 17. - 21:26:09
(59/166)
az én vallásom Atlantiszológia, és aki lemer Atlantiszozni, az antiatlantisz!
Humpy 2008 aug. 17. - 21:24:15
(58/166)
Ez a hsz példa értékû. Ha valaki egyenesen beszél, az tiszteletet érdemel és kényes dolgokban tisztelettel leszek iránta. Gondolom, ez kölcsönös.
Ha viszont más nekem ront, hogy miért nem vagyok tapintatos egy számára kényes v személyes kérdésben, aztán csak tippelhetek, h mi a baja, az meg nem tisztességes.
Tekintettel meg csak arra lehetek, amire megkérnek. Jó izlést meg amúgy sem szívesen sértek, mert nem esik jól. Se nekem, se a vitatársamnak.
perry 2008 aug. 17. - 21:13:51
(57/166)
Szomorú ez , hogy nem hiszel nekem. :(
vpeti88 2008 aug. 17. - 21:10:22
(56/166)
Ja az elõzõbõl kimaradt aki nem hiszi egykis forrásanyag: Középiskolás 4-es töri könyv.
Az atlantiszos sztorit meg olyan dolog ki miben hisz. Valaki az egyházban, valaki a racionalizmusban, valaki istenben, vagy az ufókban stb.
perry 2008 aug. 17. - 21:06:08
(55/166)
Én meg a Holdról jöttem Lunavárról.
vpeti88 2008 aug. 17. - 20:58:41
(54/166)
Én egyet értek Ühümm-mel. Ha jól emlékszem a töri órákra akkor kb. 18 millió ember volt az orosz gulágokban (kommunista munkatábor). Az arányokra nem emlékszem de köztük volt rengeteg magyar is és orosz is. És én nem értem, hogy a többiek mért a zsidókért vannak odáig, a magyarok mért a zsidókról emlékeznek meg és mért sajnálják õket? Mért nem a saját veszteségünkrõl emlékezünk meg? A zsidók nem fognak rólunk megemlékezni, akkor mi nekünk mért is kell a holokausztot gyásznappá nyilvánítanunk, ha nem azért mert a vezetõségünk is zsidó és zsidó párti.
A származásunkkal kapcsolatosan inkább nem foglalok állást hisz 2 teóriát és egy "fikciót" ismerek. Az egyik a finn-ugor származás amit általánosban tanítottak a másik a szkíta-hun elmélet ez volt a középiskola végén elfogadott elmélet. És a harmadik az Atlantisz kutatók szerint (nem csak magyarok) a magyarok már több mint 20.000 évvel ezelõtt, atlantiszról jöttünk ezt a nyelv korával próbálják alátámasztani és a talált tárgyakkal.
Nem mélyülök el jobban a témában...
offtopic
Humpy 2008 aug. 17. - 19:30:55 Előzmény voitto
(53/166)
Ezt azért érdemes újraolvasni:
"Ami ezt az ühümmös hozzászólást illeti, kiváló példája az alkotmányozónemzetgyûlésezõ-kossuthtéri-tojásdobáló-buziverõ stb. mélymagyar IQ szerinti érvrendszernek: Összegyúr féligazságot, csúsztatást, hazugságot, álmot, addig ismételgeti, amíg maga is elhiszi, amit kitalált. ...ha megérne az ilyen ember nekem fél órát, szépen mondatról mondatra egyenként meg tudnám cáfolni az összes állítását."
Nagyon régen még hallgattam volna az ilyen okító cáfolatokat akár órákig is. De tudod, ahogy az ember öregszik, rá kell jönni h az élet véges. Nagyon is. Ma már lehet h az elsõ mondat végéig sem jutna el nálam a legtöbb ilyen 'érvelõ'.

"Sokszor próbáltam már olyan emberek agyával gondolkodni, akik egész népeket gyûlölnek". Ez is érdekes. Talán kezdd azzal, h az ilyen emberek súlyos megtévesztés áldozatai. Vajon miért? Csak bennük van a hiba? Maradnék az erkölcsnél. Az vagy van, vagy nincs.
Miki1900 2008 aug. 17. - 19:28:38
(52/166)
az a baj, h mi ezt tudjuk. de akinek nincs internete, hülye marad, a többi (lásd alább), meg nem hajlandó a párbeszédre; nem hajladó arra, h léteznek emberek, mondatok, amik meggyõzhetik õket; egyszerûbb lehüJézni
Wuss 2008 aug. 17. - 19:22:42 Előzmény pacica
(51/166)
:-)

Szerintem te kurva jó fej lehetsz.
Wuss 2008 aug. 17. - 19:19:58 Előzmény Ühümm
(50/166)
Jólesik ilyen irományokat olvasni, mert ilyenkor rájövök, hogy azért vannak még ebben a szerencsétlen országban értelmes emberek. Akik átlátnak a hazugságokon és a különbözõ népbutító trükkökön.
Teljesen jól látod a dolgokat és örülök, hogy ezt helyettem leírtad. Annyit még hozzátennék a szinte tökéletes hozzászólásodhoz, hogy azt se felejtsük el, amit az aranyszívû, drága ruszki elvtársak tettek a magyarokér'. Amikor az ötvenes években elhúrcolták az általad is említett magyar férfiakat, a nõket pedig megerõszakolták.
Számos ilyen történetet hallottam azoktól az emberektõl, akik ezeket megélték és eléggé bosszant az a tudat, hogy ezt megprobálják a zsidó vezetõk elfeledtetni az emberekkel. És, ha azt nézzük, ezt a fajta agymosást eléggé eredményesen teszik , mert sajnos elég ostoba állat él ebben az országban, akiknek a fejébe nem nehéz beleverni a hazugságot.

De azért örülök, hogy (velem együtt)vannak ebben az országban még büszke magyarok, akik nem veszik be a mesét és makacsul ragaszkodnak az igazsághoz.
Miki1900 2008 aug. 17. - 19:19:26 Előzmény voitto
(49/166)
te egy fehér fekete vagy, egyébként. a tekintélyelv az én privilégiumom.
mert én konzervatív vagyok.
te meg ideológia nélküli, aki azt hiszi létezik baloldal.
no persze, jobbololdal sincs - a parlamentben.

gyere játszunk a Honfoglalo.hu-n, aztán utána tarts egyszerû elmének.
Miki1900 2008 aug. 17. - 19:13:35
(48/166)
se fülük se farkuk az igazságnak?
ennyire h vagy?
az elõítéleted beszennyezi az elméd, kedves ellenfelem.
cáfold.
amit a zsidók mondanak, annak se füle se farka? mert bizony ezt õk mondják és bizony köztük is van magyar patrióta.
segítek: ne mondd, h lejáratom magam ezzel, jó?
mert már unom a nemtudokhozzászólni,deírokvalamit,hokosnaktûnjek embereket.
Miki1900 2008 aug. 17. - 19:10:10
(47/166)
de félreértem. ugyanezt gondolom rólad. válaszolj, dog*!
kollaboráns baloldali.

*cenzúra végett
http://www.youtube.com/watch?v=PpHPXyL4cHg&feature=related