10/10
syuzi 2015 dec. 14. - 12:53:03 10/10
(202/362)
Na igen Costanzia tényleg nem csinál semmit csak sétálgat és vásárolgat a férje pénzén
Fernandotól tényleg nemvolt szép hogy kiraboltatta a saját cégük szállítmányát
Canisu nem változott semmit õt csak a gyors meggazdagodás érdekli

Jose tényleg jó hogy bevitte az ellopott tárcákat mert õ került volna bajba és rájött hogy Canisu nem változott semmit

Várom már a mai részt is:)
8/10
napraforgó 2015 dec. 14. - 08:17:47 8/10
(201/362)
Fernando jól elõkészítettte ezt a rablást, úgy gondolom titokban felvásárolta az apja cégének részvényeit, amik nem mehettek túl jól a tõzsdén (vagy most fogja felvásárolni, hogy a rablás miatt esik az árfolyama). És mivel õ eladta az ellopott szállítmányt, nyert is rajta, úgyhogy leváltja az apját a cég elnöki pozicióból, övé lesz a hatalom. Legalábbis ezt magyarázta Catarinának.
malvinkicska 2015 dec. 14. - 07:03:26
(200/362)
A pénteki részt most láttam, elég érdekes, Laura anyja önzõsége határtalan, csak magára gondol a lányát nem gondolja teljesen tönkre teszi ezzel a nagyra vágyásával, neki annyi az élet, mint egy falusi pletyka fészeknek, mindig csak árt, a másiknak. Josenak helyén volt az esze a tárcát illetõen, biztos lesz belõle kavar. Fernando elraboltatta az értékes szállítmányt, ronda volt tõle, hiszen magának is árt vele, csak buta ösztön lény. Laura új munkahelye meddig lesz meg az anyjától ezt is rangon alulinak fogja tartani.
8/10
napraforgó 2015 dec. 14. - 04:23:10 8/10 Előzmény syuzi
(199/362)
Constancia nem a lányát féltette a "méltatlan" élettõl, hanem a saját renoméját. Ezért aztán nem számít, hogy a lánya megélhetését tette tönkre. Õ biztos eltartatta volna magát a volt férjével... miként most is eltartják, neki nincs is más dolga, csak sétálgatni és vásárolgatni.
8/10
napraforgó 2015 dec. 12. - 05:02:42 8/10
(198/362)
Látom, a technika ördöge megint mûködött, máshová írtí a mondat végét. A matrózlázadás ügyét nem fejtették ki jobban, ezen sajnálkoztam.

Ugye milyen érdekes, hogy a férfiak és nõk szexuális tapasztalatát teljesen másképp ítélték meg (sokszor még ma is). Teodoro kétségbe van zuhanva, hogy egyáltalán nincs szexuális tapasztalata. Félve és szégyenkezve vallja ezt be Sandrának, aki viszont elárulja, hogy neki már van. Na ettõl Teodoro még jobban megzuhan.

Albertinho leborotválta a szakállát (pár rész elõõtt) és most sem fér a bõrébe. Most a latin Gildát fûzi, Esther úgy látszik nem elég érdekes.
10/10
syuzi 2015 dec. 11. - 14:55:11 10/10
(197/362)
Costanzia már megint jól keresztbe tett a lányának kirúgatta a cipõboltból

Jose milyen jól tud angolul:) Sandra elmondta Teodoronak hogy már volt férfival szegény Teodoro milyen szomorú volt
Celinha még összehozza Alicet és Jonast:)

Már várom a mai részt is:)
malvinkicska 2015 dec. 10. - 20:06:45
(196/362)
Szerintem minden sorozatban van olyan hét ami nem olyan érdekes , de itt azért történek, dolgok ha nem is sok, mais Laura elbocsátása az anyja nyomására, aztán agyerekrõl is szó volt, Jose dolgozik. Szerintem is most már kell fordulat nem sok van belõle. Nekem jobban tetszik mint az a sok átdolgozás, amiket adnak, de mindenki maga dönti el mi tetszik neki.
8/10
napraforgó 2015 dec. 10. - 18:10:55 8/10
(195/362)
Lesz fordulat, kicsit elõre olvastam a tartalomismertetõt, nemsoká kiderül, hogy Elias Isabel fia. Remélem Constancia is megüti a bokáját.ánem bontották ki kissé jobban.
-----
Sajnálom, hogy a matrózlázadás ügyét sem bontották ki kissé jobban.
szevacica 2015 dec. 10. - 16:29:23
(194/362)
Amilyen izgalmasnak és érdekesnek találtam a sorozatot az elején, nem gondoltam volna, hogy megtörténhet, de mégis... már 2. napja elfelejtettem idõben átkapcsolni a sorira, mert valahogy kezd kihûlni az érdeklõdésem. Ha hamarosan nem történik valami igazán érdekes v. izgalmas, tartok tõle, hogy ez még többször elõ fog fordulni...
Sokkal többet vártam. Az emancipáció, az egyedülálló anyák abban az idõben, az elhagyott nõk, a faji és egyéb diszkrimináció, a nõk szabad akarata, csupa olyan téma, ami többet érdemelne, mint hogy azzal teljenek hosszú percek, hogy pl. Berenice hogy próbál kitörni a dombról, de ezért nem hajlandó semmit tenni, csak irigykedik arra/azokra, aki/knek ez sikerült (Isabel), vagy hogy José Mariát hogy próbálja az állítólagos barátja rávenni, hogy a rossz oldalra álljon. Vagy Consancia álságos kitörései az erkölcs mellett a lánya ellen, stb, stb. Egyszer, kétszer jó, de minden részben? Kellene már valami igazi fordulat. Elnézést kérek mindenkitõl, aki nem így gondolja.
malvinkicska 2015 dec. 10. - 08:10:28
(193/362)
A tegnap ugye hívta magához dolgozni Edgar Laurat és az nem akar menni, ott akar maradni a cipõ boltba ami nem nagyon tetszik senkinek, az a boltos is egy különös alak, mivel nem tetszett neki, hogy Edgar megjelent. Eulália úgy viselkedik, mint egy házasság közvetítõ, szereti beleütni az orrát mindenbe. Fernando agyilag az apjához képest zokni, õt csak a mérhetetlen bosszú hajtja, mert lovalja Catarina, jól mondják zsák a foltját, ecetes kanna a dugóját, megtalálja.
8/10
napraforgó 2015 dec. 10. - 04:12:00 8/10
(192/362)
Fernando lehet, hogy ugyanolyan gonosz, de nem olyan tehetséges, mint az apja.
Mondjuk, arra kíváncsi lennék, hogy lett egy boltossegédbõl szenátor és gazdag ember?

Eulalia már megint beavatkozott az unokája életébe, nehéz helyzetbe hozva õt. Sajnos túl jó egészségnek örvend az öregasszony....
Celina és Carlos Guerra kapcsolata szépen alakul. Constancia meglepett, megvédte Laurát Catarinától....
10/10
syuzi 2015 dec. 09. - 12:40:03 10/10
(191/362)
Vicces volt Díva és Federico elõadása de nagyon sikeres volt.

Laura már hogy kiosztotta a gonosz Catarinát
Aranyos volt Celinha mikor oda ment az unokahúgához a cípõboltba

Fernando is pont olyan mint az apja még rosszabb ...

Várom a mai részt is:)
8/10
napraforgó 2015 dec. 09. - 06:18:05 8/10
(190/362)
Catarinától nem szép, hogy örökké ármánykodik, inkább örülne, hogy Edgar rendesen gondoskodik róluk, mi a fenéért akarja elkaszálni Laurát, meg Isabelt??? Az ilyen nõk tudomásul szokták venni, hogy csak mellékszereplõk a férfi életében. És mi a fenét csinálna, ha Edgar is érdeklõdni kezdene iránta? Mit csinálna Fernandoval? Leépítené? És mit szólna ehhez Fernando?. Nyilván nem hiányzik neki egy testvérháború, meg a vele járó botrány...

Nem normális ez a nõ. Azt, hogy a színházban ármánykodik, még megértem, elõbbre akar jutni. Nem akar egy mulatt táncosnõ árnyékában élni, híresebb akar lenni nála.

Isabelnek meg tovább kéne táncolni, nem elég, hogy kihúzta a színházat az adósságokból, bevétel is kellene.
Szegény Díva meg képtelen tragédiát játszani inkább maradna a komédiáknál....
Amúgy nemcsak Díva, meg Fernando is kissé idõs már az ifjú szerelmes szerepére, nem kéne eröltetniük....
8/10
napraforgó 2015 dec. 09. - 05:50:17 8/10
(189/362)
Eulalia nagyi szerintem bárki elfogadható származású fiatalembert szeretne az unokája mellett, csak menjen férjhez végre, mert akkor úgymond sínen van az élete.
Szerintem Sandrának is tetszene Theodoro, csak a kisfia miatt nem meri fogadni az udvarlását.
Mert ha õ férjhez menne, a kis Angelot ott kellene hagyni a szüleinél, hiszen hivatalosan az õ gyermekük. Így meg akárhogy is, a nõvéreként ugyan, de mellette van. Ráadásul még szoptatja is, tehát a kicsinek is szüksége van az anyjára.
Sokkal izgalmasabb, hogy ki a gyerek apja??? Miért nem beszélnek róla??
Ha megerõszakolták volna a lányt, tudnánk róla. Nyilván elutasítaná a gyermeket, vagy depressziós lenne, biztos nem szoptatgatná ilyen nyugisan.... De ha csak elcsábították, mint Isabelt, akkor meg szóba kerülhetne, négyszemközt az anyjával, akit a bizalmába avatott és aki megmentette a jó hírét.
malvinkicska 2015 dec. 08. - 16:41:37
(188/362)
A mai részben sok szó volt a színházról. Aztán Catarinat kiosztotta Laura, nagyon fura nõ önbecsülése semmi, nem érti hány év után nem kell Edgarnak, csak a gyerek miatt segítette eddig. Sandra gyerekének nem tudódott ki , ki is az apa, annak rendes az anyja az azt szeretné, ha boldog lenne a lánya. Fernando nagyon piszkos dologba fogott az apja ellen, ez szerintem nem szép, hogy elakarja lopatni a szállítmányt. Azt veszem észre itt, mindig be akar tartani egyik fél a másiknak, vannak, kisebb nagyobb bosszúk.
10/10
syuzi 2015 dec. 08. - 11:21:49 10/10
(187/362)
Eulalia mama kedveli Teodorot:) Sandra és Teodoro szép pár lenne csak kár hogy a lány nem szereti szerelembõl a fiút remélem hogy egyszer egypár lesznek:) Sandra és Teresa soha sem beszél a kis Angeló apukájáról kiváncsi lennék én is rá, hogy ki a kicsi apja.

Umberto teljesen beleszeretett Costanziaba és Costanzian is látszik hogy szerelmes a fiúba ez kiderült az estén mikor Carlotta Umbertot szánná Alicnak és Costanzia rögtön mondja hogy nem jó döntés lenne mert Umberto is olyan felelõtlen mint Albertinho többi barátja.

Edgar szerintem is rájön majd hamarosan hogy Fernando és Catarina együtt vannak.

Laura milyen boldog hogy van munkája:)
Várom a mai részt is:)
malvinkicska 2015 dec. 08. - 08:55:07
(186/362)
Azt figyelem itt a lányok olyan érdekesen állnak a dologhoz mikor kezdi õket a szerelem megérinteni, nincs velük beszélgetve, az anyák kétkedve fogadják ha egy legény közeledik a lányokhoz, persze nem mind, de valahogy bûnnek tartják, vagy nem jól látom, mert régi világban is az anyák beszélgettek a lányaikkal, mikor nagy lány lett, meg egyebek, nem volt ilyen szabad szerelem, mint most.
8/10
napraforgó 2015 dec. 08. - 08:16:47 8/10
(185/362)
Szerintem Edgar elõbb-utóbb felfedezi, hogy az öccséé az a nyakkendõtû. Nyilván nem tucatdarab, hisz épp azt mondta, hogy olyan drága - egy zongorakísérõnek - hogy biztos családi örökség.
Catarina rásózta volna éjszakára is Edgarra a lányát, hogy zavartalanul hancúrozhasson az öccsével...
Esther is egy kemény nõ, éppoly papucsot keres, mint Albertinho. És ha még a félrelépésekrõl is le tudná szoktatni, biztos férjhez is menne hozzá.
malvinkicska 2015 dec. 08. - 08:05:36
(184/362)
Laura új munkahelye Edgarnak sem nagyon tetszik,ha az anyja megtudja, akkor biztos kitör a botrány, mert az õ nagyra vágyása határtalan. Aztán csalja a férjét mikor kivel, és még tanácsokat osztogat, ha kitudódik, vajon mit lép rá. Catarina megint rosszban sántikál, mivel Edgar már nem úgy támogatja, most meg a drága nyakkendõ tû az asztalon. Isabel epekedik Jose után, és az is iszik most.
malvinkicska 2015 dec. 08. - 08:05:35
(183/362)
Laura új munkahelye Edgarnak sem nagyon tetszik,ha az anyja megtudja, akkor biztos kitör a botrány, mert az õ nagyra vágyása határtalan. Aztán csalja a férjét mikor kivel, és még tanácsokat osztogat, ha kitudódik, vajon mit lép rá. Catarina megint rosszban sántikál, mivel Edgar már nem úgy támogatja, most meg a drága nyakkendõ tû az asztalon. Isabel epekedik Jose után, és az is iszik most.