Téma: Hacktion

far vik 2012 máj. 01. - 17:18:33
(630/670)
Alfáról még mindig Ali ugrott be, amint táncol a lépcsõházban... Hiányozni fogsz! Szerettünk Czapkó Tóni!
sithlord 2012 máj. 01. - 14:19:06
(629/670)
Hát nem tudom, nem egészen erre számítottam az elõzõ rész alapján...
Most mi a fenének kellett az egyetlen operátorukat kinyírni?

Az meg a másik, hogy eddig igazán sok kötözködni valót nem találtam az elmúlt részek alatt (na jó, az informatikai rész az közelébe nincs a valóságnak, de ez hagyján), de ez a rész hemzsegett a hibáktól.

Elsõ hiba: ugyebár a titkosszolgálat képezte ki az ellenfelet, elvileg még aktív titkosügynök, de a kommandót simán rá tudják küldeni, meg se nézik az illetõ hátterét...
Második hiba: a kommandó lényegében meg se nézi, kihez megy be (mert ugye ha erre rákeresnének, kisülne, hogy hol és milyen kiképzést kapott a célpont, ergo pl. tudnák, hogy be tudja védeni az ingatlant és alapon gázmaszkban, aknákra felkészülve mennek be). Ezzel kapcsolatban az külön érdekes, hogy az egész ház egy hatalmas légtér, de azért mégis mérges gázt használnak, persze úgy, hogy rajtuk nincs gázmaszk...
Harmadik hiba: elvileg lefedték elektronikus védelemmel az egész ingatlant, de érdekes módon egy WiFi jel, amit direkt ezért csináltak, ki tud jutni... Azt már meg se említem, hogy simán észreveszik, hogy beléptek egy hálózatra (ezt még egy kezdõ informatikus is el tudja rejteni).
Negyedik hiba: veszélyes küldetésre kiengedni tapasztalatlan, még alapképzést se kapott személyt? Miközben a sokat próbált kommandóst figyelmeztetik, hogy gázos lehet a helyzet? Na ne már...
Ötödik hiba: szakadó hóesésben terepszínû egyenruha???? Ez most komoly?

Ez csak néhány olyan hiba, amit kapásból kiszúrtam, de ha még akarnám, sorolhatnám egy ideig.

Én részemrõl szeretem ezt a sorit, amolyan heti egyszer megnézhetõ kategória, általában egész szórakoztató is. De most csalódtam a készítõkben, mert ebben a részben nem láttam azt a felkészültséget, amit eddig. Jobban odafigyelhetnének, hogy ilyen bakihalom azért nem legyen egy részben. Minden kötözködés nélkül, de eddig nem ilyen munkát kaptunk tõlük.
tanhu 2012 máj. 01. - 06:34:44
(628/670)
Csak tessék kivárni a végét!Most jön a java, ez egyértelmû, de még mennyire,hogy jön))))Hisz az hogy ki hal meg vagy sem, az általában lényegtelen egy JÓ sorozat szempontjából,ez nem a Szájmon Templöar ahol ugye, azokat a szereplõket akikkel a nézõ rokonszenvezik nem nyírják ki.Gondolkodjunk egy kicsit.Alfa nem osztott nem szorzott, a cselekmény szempontjából,katona volt,akik meghalnak olykor, függetlenül attól ki hogy bomlott utána nézõként vagy sem.Grétát én személy szerint könyörtelenül kinyírtam volna valami rút halállal, ugyanis szarvashibák sorát halmozva nem egyet ha' rudlik sorát lõve ki, nem pusztán bakot hanem szinte az erdõ minden vadját hülye nyeretlen vadászlázas hebrencs picsként lõdözte le...és még mindezt tetézte avval, hogy elengedett egy szinte teljesen képzetlen hamvas kisbocit a kiéhezett, igen ravasz és pokolian képzetten vérszomjas farkasverembe...erre sincs bocsánat... Viszont ha Bettyt kinyírják akkor, hogy derül ki ki is õ valójában, kiknek dolgozik, mi köze azokhoz, vagy másokhoz,és egyáltalán hogyan keveredett bele mindebbe ugyanis amit tudunk azt kizárólag az elmondásaiból tudjuk, vagyis lehet akár féligazság is vagy teljes hazugság, annyi mindenbe benne van a fekete füle tövéig,hogy mindig a legváratlanabb helyeken jelenik meg,és ha megjelenik akkor ott H-eksön van, vagyis nagyon úgy föst, (noha nem vagyok egy O.Sz fan) õ egy olyan öreg motorosféle,a történet motorja,akit csak úgy nem nyírunk ki, mondom ezt kizárólag a cselekmény remek kibontakozásáért drukkolva.Hisz róla még azt sem tudjuk, hogy tevékenységét busás fizetés, vagy erkölcsi okok motiválják- e?
10/10
fogjunkössze 2012 máj. 01. - 04:44:04 10/10
(627/670)
Hát kár, hogy az Alfát kivették!!!!!!! Egy üde figura volt! Kinek volt útjában???? Amúgy egész érdekes rész kerekedett ki! Csak kár, hogy a normális embereket kinyírják!!! Hová lett a Magyar Bálint??? Hová lett Béta? Hová tûnt Démon!!! Mind normális, szerethetõ figura! Inkább olyan idegesítõ alakokat kellene likvidálni, mint az Oroszlán Szonja, meg a Záv..Noémi, Dunai Tamás!!!!
gyorgye 2012 máj. 01. - 04:34:57
(626/670)
Alfa nélkül a sorozat 10 fillért sem ér.Bárkit kivehettek volna csak õt nem.
Csizma93 2012 ápr. 30. - 21:35:20
(625/670)
Szegény Alfa :(
10/10
mulao 2012 ápr. 30. - 20:44:33 10/10
(624/670)
Most kezdõdik, elõzetes alapján jó kis rész lesz.
kmarci 2012 ápr. 26. - 21:30:08
(623/670)
Az MTV honlapján fent van minden rész. Jó szórakozást :)
kmarci 2012 ápr. 24. - 13:10:14
(622/670)
Igen, tényleg alaposan összezavarták a szálakat. Annak mondjuk talán nem is baj, hogy a Coriolanusról ,majd a Seclorumról is kiderült, hogy nem léteznek. Egy világméretû összeesküvés túl sok lenne egy magyar sorozatnak, nem tudnák normálisan kezelni a témát.
Viszont Betty szerepét érthetetlenül túlbonyolítják. Az is túlzás, hogy egy fiatal nõ, ráadásul festõmûvész a fõgonosz. De kíváncsi leszek, hogy ezt a sok túlbonyolított, érthetetlenné tett szálat hogyan fogják elvarrni. Mindenesetre a következõ két rész nagyon izgalmasnak ígérkezik.
10/10
fogjunkössze 2012 ápr. 24. - 07:25:50 10/10
(621/670)
Megmondom az õszintét!
Elaludtam rajta!
Kezd túlságosan is értelmetlenné, követhetetlené válni!
Kár érte, kár az Oroszlán Szonját erõltetni!!!!!!!!!!!!!!!!, hová lett Szente Vajk??!!!!
Ha a következõ részek is ilyen zagyvalékok lesznek, nem fogom nézni!
Valamelyik nõt ki kellene írni a sorozatból, mert zagyvalék a szerepük!!!!
sithlord 2012 ápr. 24. - 04:11:16
(620/670)
Nos, megnézve ezt az epizódot, egyetlen reakcióm támadt: MOST MI VAN?????

Szeretem a rejtélyeket, meg a bonyolult, fordulatos történetszállal rendelkezõ sorikat, de ez már kicsit sok(k)...
Kíváncsian várom, mi jön ki ebbõl, mert már kezd ártani ez az arab vonal, ami hirtelen elõugrott a semmibõl. Az egyéb történéseket lehetett elõre sejteni, de õszintén szólva ezzel a szállal egyenlõre nem tudok mit kezdeni.
micktaylor 2012 ápr. 23. - 12:49:14
(619/670)
Csabinak hiányzik a való világ!
Meg szerintem egy kereke is! :) :) :)

Teljesen nézhetõ sorozat,kellemes esti idõtöltés...
kmarci 2012 ápr. 22. - 09:50:23 Előzmény Csaba61
(618/670)
Na vegyél vissza, mert más dolog a sorozatot szidni, mint a nézõket ócsárolni. Egyszerûen más az ízlésed, ennyi. Mi a fenének kell trollkodni, amikor normálisan is le tudnád írni a véleményedet?
1/10
Csaba61 2012 ápr. 19. - 21:14:35 1/10 Előzmény kmarci
(617/670)
Ez a sorozat egy hihetetlenül szar, logikátlan faszság. Aki ezt a sorozatot képes nézni, annak igen nagy baj lehet az agyával...
kmarci 2012 ápr. 17. - 13:22:57
(616/670)
Én is nézem a sorozatot, nem arról van szó. Csak az idegesít, ha valaki (nem is rád gondolok, hanem más fórumozókra) lenézi, szidja a külföldi sorozatokat, ezt meg kritika nélkül isteníti.
A saját véleményem az, hogy nem mondanám rossznak a sorozatot, esti kikapcsolódásnak megfelelõ. Magyar viszonylatban egyáltalán nem rossz.
tanhu 2012 ápr. 17. - 12:49:17
(615/670)
A Te dolgod mit kérsz ki vagy mit, nem, a te dolgod az is,hogy mit tartasz gáznak vagy mit nem.Senki nem ömlengett ám még így is hibáival együtt merészeli szeretni- még ha ez téged felzabosít akkor is-,és evvel együtt jobbnak tartani(mellesleg jobb is,lásd a tegnapi részt pl.)mint sok más futtatott méregdrága külföldi szemetet.Ha ebbõl azt szûrnéd le, hogy xenofób vagyok az is a te dolgod.Maradj annál ami neked bejön,és pl. én is annál maradok, ami nekem tetszik, mert ha a seggedet a földhöz vagdosod is a lényeg ez marad...Végezetül, a te dolgod az is, hogy mindezt kikéred vagy személyes támadásnak tekinted e, ám nem árt tisztázni nem volt az...
kmarci 2012 ápr. 16. - 22:53:32 Előzmény tanhu
(614/670)
"Kár olyanokra pazarolni a gondolatot, ajánlatot, vagy idõt, akik úgyis a magukét fújják, noha azt sem tudják mit miért szólnak le" Ezt kikérem magamnak. Hagyjátok már abba ezt az "élbõl fanyalgók", meg "soha semmi se jó nekik" dumát, mert nagyon gáz.
Én lennék elfogult?! Meg mertem jegyezni, hogy (saját véleményem szerint!) a nyugati filmek sokkal jobbak a magyar próbálkozásoknál, a Hacktion-rõl meg közben írtam jót és rosszat is, kulturáltan.
A "másik oldal": valaki benyög itt egy reklámszövegnek is beillõ ömlengést, már-már Oscar-díjas alkotásként bemutatva a sorozatot. Na most akkor kik azok, akik "a magukét fújják", és azt se tudják, mirõl beszélnek?!
tanhu 2012 ápr. 16. - 17:48:55 Előzmény Hottentottalapaj
(613/670)
Kár olyanokra pazarolni a gondolatot, ajánlatot, vagy idõt, akik úgyis a magukét fújják, noha azt sem tudják mit miért szólnak le.Teljesen igazad van, ez valóban a legjobb jelenleg de azért akadt még nagyon kiemelkedõen jó pl. a Sobri sorozat nem keverendõ össze a mozis szarral, a tv-filmsorozatról van szó kizárólagosan, illetve ott van a Tûzvonalban, vagy a Géniusz az alkimista, ami még úgy sem lett rossz, hogy bõ háromnegyed órát nem forgattak le, ami majdhogynem hazavágta a filmet,még alföldit is elviseltem noha nem vagyok rajongója, noha nem buta ember, ám evvel együtt milyen kényelmes volt egyeseknek a forgatókönyvírót szidni, pedig, ha az úgy egészében megvalósulhatott volna akkor seggre is ül a világ...A marslukakat meg részemrõl a kukába vágom, lehet akad akinek tetszik, én az elsõ két rész után bedobtam a törülközõt annyira nem érdekel kb. akár mostohatesója a banánok közt...noha a marslakókban több az eredetiség...
szirgabor 2012 ápr. 11. - 09:53:57 Előzmény Hottentottalapaj
(612/670)
szegény... :(
kmarci 2012 ápr. 07. - 12:46:49 Előzmény Hottentottalapaj
(611/670)
Vedd már tudomásul, hogy ez a te véleményed, és ezzel majdnem hogy egyedül vagy (legalábbis kisebbségben). Úgyhogy vegyél vissza az arcodból, ne írj olyat, hogy "ha tetszik ha nem", meg hogy lúzerek, akit mindent elutasítanak. Mert te is tudod, hogy baromságokat írtál.