Téma: Kis Vuk

rapanui 2008 ápr. 16. - 14:13:12 Előzmény elaci
(49/589)
@elaci
"Ezt a filmet korhatárossá kéne tenni, ugyanis 18 éves kor alatt hátrányosan befolyásolja a személyiség fejlõdését."

rátapintottál a lényegre, de egyet kihagytál, a film létrehozásában tevékenykedô összes személyt a gulagba, de gyorsan:)
rapanui 2008 ápr. 16. - 14:07:26
(48/589)
akkor sem néztem volna meg, ha nem láttam volna képeket a "filmbôl"...mazochista nem vagyok...
pacica 2008 ápr. 16. - 11:15:31
(47/589)
Úristen!!
Ez valami iszonyat lett. Hogy néz már ki ez a mese????
Ki találta ki, hogy számítógépes figurákkal helyettesítik a rajzolt vukit?
Mekkora sz*r..
zee944 2008 ápr. 15. - 12:34:13 Előzmény pollux1
(46/589)
Ezt jól leírtad. Az írásod színvonala alapján kénytelen vagyok hinni neked. :-/
crack 2008 ápr. 15. - 12:02:15
(45/589)
az semmi. minket tanított is a Gát!
élete munkája ez.
Tom Francesco 2008 ápr. 15. - 09:01:38
(44/589)
Csak annyit tennék hozzá: valóban szánalmas! Erre is illik az öszödi-szlogen: Elk*rtuk (az eredetit). Nem kicsit, nagyon. Szégyen!
trillárom 2008 ápr. 14. - 18:27:34
(43/589)
mint a hogy helyett:)
trillárom 2008 ápr. 14. - 18:27:02
(42/589)
Szerintem ez akkora bukta lesz,h. a Macskafogó 2.
manna 2008 ápr. 14. - 16:07:23
(41/589)
teljesen egyetértek pollux1-el.
manna 2008 ápr. 14. - 16:05:50
(40/589)
"kis Vuk félelmetes" helyett inkább: "kis Vuk félelmetesen hülye". Szörnyû, hogy még ezt a történetet is ilyen hülyeséggel el tudják rontani....
1/10
pollux1 2008 ápr. 14. - 16:02:40 1/10
(39/589)
Az elsõ gondolatom: ez a film egy szörnyedvény, ha van egyáltalán ilyen szó… Megcsúfolása mindannak amit Vuk alatt értünk. Szerintem Vuk a következõt jelenti: barátság, önfeláldozás, vidámság, természet, harc, ügyesség, okosság, tisztelet. Sorolhatnám még a csupa pozitív jelzõt… Nos az új kis Vuk címû megaprodukcióra semmi sem jellemzõ a fent felsoroltak közül. Megismerhetünk egy agresszív cirkuszprimadonnát, egy a primadonna által megfélemlített cirkuszigazgatót, valamint két cirkuszi mindenest, akik a debilitás és a börtön között valahol félúton vergõdnek. Az egyik ráadásul nagy békeharcos lehet, legalábbis a nyaklánca alapján, bár jobb magyarázat a jelre: nem tudja mit jelent. (Lehet, hogy a film készítõi sem tudják???) A történet leginkább a bárgyú kategóriába sorolható, sajnos nem találtam benne semmi érdekfeszítõt. Sikeresen belecsempészték az egyik szponzor (Volkswagen) emblémáját. Node éppen az orvvadászok autója illett ehhez a felettébb többet érdemlõ márkához? De ez érdekel legkevésbé … Mit szól azonban a közönség? Mit szól ahhoz a gyenge grafikához, amit csak azok tudnak élvezni akik még nem láttak 3D-s rajzfilmet. Mi a szinkronszínészek véleménye? Nem tudom elhinni, hogy a hivatásszeretetük vezette õket ehhez a filmhez. Jankovics Marcell, aki talán szakértõként mûködött közre, Gálvölgyi, Bodrogi, mint szinkronhangok. Valahogy az az érzésem, hogy egy rendkívül gyenge produkcióhoz kilóra megvettek néhány nevet. Elvélgre futja a 250 milliós állami támogatásból.
Sajnos a filmben azt láttam amilyen a magyar valóság: agresszív, buta szereplõk az egyik oldalon, vesztesek a másikon, igen gyenge kivitelezés, nagy pompa, jó PR, de a termék ettõl még rossz marad. A filmhez leginkább Ganxsta Döglégy Zoli, -néhány filmbeli betétdal szerzõje(?!)- illik, mert néha a Nyócker, néha az azt uraló alvilág jutott eszembe a jelenetek láttán. Gát György –a film rendezõ-producere- büszkén külföldi megjelenésrõl és IMAX 3D-rõl megeng. Ki veszi már észre, hogy meztelen a király?
Az államnak gratulálok, olyan filmeket támogat, mint a saját eredményei. Ne nézd meg! Dargay Attila véleményével értek egyet: „No comment…”
szamár 2008 ápr. 11. - 19:04:51
(38/589)
eza amigagrafika mög mi?
90es évek retró???
fekete istván forog a sírjában...
Wanted 2008 ápr. 11. - 15:06:01
(37/589)
Csak az t mpndja meg nekem vki h kis Vuk Vuk kölyke,vagy olyan lesz mint a lion king3 h visszamenõleg bemutatja a gyerekkorát? mert ez még nekem mindig ne mtizta..
bürgönye 2008 ápr. 07. - 20:18:58
(36/589)
Semmi kifogásom nincs a folytatások ellen, ha igényesen vannak elkészítve (pl. Terminátor 2, Shrek 2 - más kérdés, hogy a 3. részt már ezeknél is sikerült elrontani), és nem pusztán az elõzõ rész hírnevére alapoznak, gondolván, hogy mivel az olyan jó volt, ezt is meg fogják nézni, akármilyen béna. De sajnos a Macskafogó II-vel eléggé szomorú tapasztalataim voltak.
nemszilaj88 2008 ápr. 07. - 20:10:57
(35/589)
Igaz is meg nem is hogy nem kell folytatás. A gyerekeknek valahol kellenek az ujdonságok, hogy ne azt nézzék amit a szülõk néztek- vagyis lázadnak. De igy mágis megnézik és esetleg kedvet kapnak az eredetihez, vagy a könyvhöz is.Szerintem legalább is.

**moderálva**
bürgönye 2008 ápr. 07. - 20:08:29
(34/589)
Jesszusom. Elég siralmas, hogy a magyar rajzfilmeseknek egy fél eredeti ötletük nincsen. Miért kell mindenhez folytatás?? Végül is nem Hollywoodban vagyunk. Legalábbis remélem.
elaci 2008 ápr. 07. - 16:45:54
(33/589)
Itt valaki kérdezte, hogy a rendezõ (Gát György) eddig miket rendezett. Hát tessék (a teljesség igénye nélkül): Dögkeselyû, Linda sorozat, Família Kft. sorozat, Angyalbõrben sorozat...
Én csak a csatolt képeket láttam, de a hátamon futkosott a hideg... Ezt a filmet korhatárossá kéne tenni, ugyanis 18 éves kor alatt hátrányosan befolyásolja a személyiség fejlõdését.
tetro 2008 ápr. 07. - 12:35:23
(32/589)
Szerintem ezt nem lenne szabad megengedni. Az animáció része öt évvel ezelõtti számítógépes játékokhoz hasonlít, rendezésrõl vagy kamerabeállításról szó sincs, a képek teljesen esetlegesek. Mit rendezett ezelõtt ez a két rendezõ? Arról nem is beszélve, hogy a hangokat egy az egyben kilopták a Heroesból... Ezzel semmi baj nem lenne, ha pár diák otthon csinálta volna a saját szórakoztatásra, de 1.4 milliárdba került. Gondolom legalább a fele állami támogatás. Szeretném hinné, hogy ezért valaki egyszer felelni fog, de nem vagyok naiv, ennyi pénzbõl jutott mindenkinek, aki kapargathatná a felszínt :D
vamzer 2008 ápr. 01. - 19:59:51
(31/589)
Nos, akkor mostantól ne hasonlítgassunk :)
(Oldalakat persze)
1/10
peca1000 2008 márc. 29. - 00:15:27 1/10
(30/589)
Ha más címe lett volna a filmnek, és a tartalmilag sem utalnának a régi Vukra, akkor talán elmenne a film, még ha ennyire bugyuta is.

Na de így!

Ez egy jó lecke lesz a készítöknek, hogy a régi nagy sikereket nem érdemes más környezetbe, és kinézetben feldolgozni, folytatást írni rá.