Téma: Nem

6/10
danek87 2022 aug. 22. - 13:14:35 6/10 Előzmény Ka_Wington
(10/70)
" sokat elárul, ha vetítés közben többen elhagyják a termet"

Mondjuk ezt már az "Us"-nál is többen írták itt a fórumon, ami nekem a kedvenc Peele mozim,úgyhogy engem nem tántorít el a negatív véleményáradat.
3/10
Ka_Wington 2022 aug. 22. - 13:06:36 3/10
(9/70)
Hatalmas csalódás volt, főleg azért is, mert én láttam a trailert (hiába volt spoileres), ami azt sejtette számomra, hogy itt igazi feszültséggel teli, izgalmas, sejtelmes történet lesz a filmvászonra vetítve,ami után majd jól leesik az állunk. ...Nope! Erre egy rendkívül vontatott, se füle-se farka párbeszédekkel teli, értelmezhetetlen egyveleg lett. Véleményem szerint nyomába sem ér Peele korábbi alkotásainak ez a film. Igaz szépen van fényképezve, igaz fellelhető volt benne egy mélyebb üzenet, de komolyan olyan érzésem volt a film nézése közben, mintha a szereplők nem kaptak volna rendes szövegkönyvet,és emiatt rögtönözniük kellett, illetve főleg a főszereplő mintha konkrétan unta és utálta volna ezt az egész szerepet. A túlpörgött lánytesó karaktert se tudtam értelmezni, kicsit erőltetett is volt számomra. Sajnos egyetértek azokkal a véleményekkel, akik negatívan írtak erről a filmről. Persze ez mindenki számára szubjektív, de az sokat elárul, ha vetítés közben többen elhagyják a termet, bevallom már régen nem tapasztaltam ilyet, de a Nope alatt igen.
3/10
Szaymon 2022 aug. 21. - 19:54:01 3/10
(8/70)
gyenge
1/10
RigbyTheMad 2022 aug. 20. - 22:07:13 1/10
(7/70)
Az egyetlen Peele film, ami nem ért eddig semmit. Igaz csak a Get out és a Us-t láttam tőle. Ez nem közelítette meg a felsoroltak közül egyiket sem. Egy sima zs kategóriás sci-fi féleség volt. De annyiban más, hogy eddig a filmjeiben nem volt semmi alja dolog.
Merlin Oldtimer 2022 aug. 20. - 11:25:14
(6/70)
A filmélményünket nem a korábbi kommentek jogos észrevételei szúrják el, kedves GeltonReTarder, hanem a a tény, hogy Peele filmje egy ostoba, lilaködös, minden kohéziót, ötletet és eredetiséget nélkülöző, lustán megírt fércmű, amely a műfajok izgalmas keveredése ellenére sem társadalmi szatíraként, sem horrorként, sem sci-fiként nem működik igazán. Persze, Hoytema - mint mindig - most is kitesz magáért, a film gyönyörűen van fényképezve, de ez önmagában sajnos kevés. Talán az egyetlen említésre méltó motívum benne a filmipar paródiája, de a film így is szétesik, mert hiányzik belőle egy jól felépített történet; itt-ott olyan benyomást kelt, mintha a nagy európai filkészítőket utánozná - sikertelenül. Még soha nem sajnáltam ennyire, hogy pénzt adtam ki egy mozijegyre, de leginkább azt a két órát sajnálom, amit már soha nem kapok vissza.
2/10
gBandi1983 2022 aug. 18. - 21:13:21 2/10
(5/70)
Borzalmas.
Amennyire vártuk akkora csalódás volt. 2/10
offtopic
GeltonReTarder 2022 aug. 16. - 19:17:01
(4/70)
köszönöm annak a moderátornak, aki letörölte az ez előtti, figyelmeztető kommentemet, és megkérdezném: Te direkt ki akarsz szúrni azokkal, akik durva spolier nélkül kívánják olvasgatni a hozzászólásokat?
Szóval, ez után nincs garancia arra, hogy ez a komment sem fog köddé válni, de azért még egyszer leírom. Amennyiben nem akarod, hogy a filmélményedet elszúrják, NE olvasd el zitu880 (itt, előző komment, alattam), és ha belefutsz: aszarnyasfejvadasz37 hozzászólásait sem.
3/10
zitu880 2022 aug. 14. - 16:53:15 3/10
(3/70)
Időpocsékolás az egész, sajnos, de a kisváros lakóit elrabolják az ufók, és a főszereplők lefényképezik a csészaaljakat. Ennyi az egész film.
7/10
villain_ 2022 aug. 11. - 22:55:03 7/10
(2/70)
a get out es az us nagyon jo volt, ezt is varom!
6/10
danek87 2022 febr. 13. - 11:16:02 6/10
(1/70)
Már megjelent a film hivatalos trailere:


https://www.youtube.com/watch?v=In8fuzj3gck

Ez alapján a film nekem inkább tűnik valami vadnyugati sci-fi szerűségnek mint horrornak de kiváncsi vagyok milyen lesz.